Oda do głupoty

Okładka książki Oda do głupoty
Aleksander Ziemny Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Biblioteka Stańczyka satyra
satyra
Biblioteka Stańczyka
Wydawnictwo Iskry
1975-01-01
1975-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Poezje nowohebrajskie Natan Alterman, Jehuda Amichaj, Aharon Amir, Maja Bejerano, Jakow Besser, Chaim Nachman Bialik, T. Carmi, Awraham Chalfi, Saul Czernichowski, Mosze Dor, Izrael Efrat, Jakow Fichman, Amir Gilboa, Lea Goldberg, Uri Cwi Grynberg, Cali Gurewicz, Chaim Guri, Simon Halkin, Awot Jeszurun, Natan Jonatan, Aba Kowner, Jicchak Lamdan, Chaim Lenski, Efraim Luzzato, Dan Pagis, Gabriel Joszua Preil, Jonatan Ratosz, Dalia Rawikowicz, Tuwia Ruebner, Jakow Steinberg, Rina Szani, Abraham Szlonski, Ben-Zion Tomer, Awner Treinin, Dawid Vogel, Natan Zach, Zelda, Aleksander Ziemny, Awraham ben Jicchak
Ocena 8,8
Poezje nowoheb... Natan Alterman, Jeh...
Okładka książki Oczy na Meksyk Ryszard Bańkowicz, Aleksander Ziemny
Ocena 3,5
Oczy na Meksyk Ryszard Bańkowicz,&...