Corrida

Okładka książki Corrida
Maria Obercowa Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Przeczytaj, to Ciekawe literatura młodzieżowa
32 str. 32 min.
literatura młodzieżowa
Przeczytaj, to Ciekawe
Nasza Księgarnia
1975-01-01
1975-01-01
32 min.
Hiszpania Andaluzja corrida korrida

Nie potrafię ocenić tej książki. Dla mnie jest straszna i smutna, bo cóż fajnego może być w oglądaniu męczarni zwierząt? Corrida zawsze była dla mnie czymś czego nie potrafię zrozumieć.
I chociaż miniaturka ta opowiada te straszne, nawet dla głównego bohatera wydarzenia, to muszę przyznać, że podobał mi się wstęp, w którym Obercowa opisuje starą Kordobę. Klimat hiszpańskich uliczek dodatkowo okraszony jest tutaj prześlicznymi ilustracjami pana Maciąga.

Dodaj cytat z książki Corrida