Odyseusze. Gwiazda Morza

Oficjalne recenzje i

Republika piratów i Kraken, czyli wielka wyprawa w nieznane

[ 2 ] Link do recenzji

Momentami trochę zbyt podobne do "Piratów z Karaibów", ale całkiem sympatycznie się czyta.

Literatura młodzieżowa, ale jeśli jesteście (choć troszkę dzieckiem), warto po nią sięgnąć, ale dopiero wtedy, gdy obok będzie leżała druga i trzecia część, bo powinny być jedną powieścią. Bez tego nawet nie zaczynajcie

Mam mieszane uczucia - czytałam i jakbym widziała film "Piraci z Karaibów", tylko bohaterka trafiła się z XXI wieku.

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o moim odkryciu. Jest nim nowa seria książek przygodowych dla młodzieży. Pamiętacie "Kroniki Archeo" autorstwa Agnieszki Stelmaszyk? Na pewno pamiętacie, bo pisałam Wam o niej już mnóstwo razy :) Dzisiaj coś odrobinę podobnego choć zdecydowanie bardziej magicznego, ale co najważniejsze jest to nowa seria tej samej autorki! Jestem jej...

• Chcę w prezencie
  • 2018