Seks w wielkim mieście

Sex and the city
literatura obyczajowa, romans
2009-01-01
Dagmara Chojnacka

Serial da się oglądać, w książce to już nawet nie jest śmieszne. Dla koneserów.

Ksiazka zaskakująco krótka. Aż dziw bierze, że na jej podstawie zrealizowano tyle odcinków serialu i filmy pełnometrażowe. Jest to zbiór przemyśleń autorki na temat robienia tzw. kariery w wielkim miescie. Jest klimat lat 90tych i opis życia marzacych o sławie dziewczyn. Ale to zupełnie inne historie niż te filmowe.

Nie, no po prostu nie... Beznadziejna. Jak serial był naprawdę zabawny, to książka była okropna. Nie polecam..

Słabiutka, ani to zabawne, ani ciekawe.. Przeczytałam, bo zaczęłam, ale nie sięgnę po nią po raz drugi na pewno.

Poniżej oczekiwań

1 gwiazdka za to, że nie wydałam na tą pozycję kasy a gdybym miała wydać to byłyby to grosze.
2 gwiazdka za to, że szybko się ją czytało.
3 gwiazdka za to, że dzięki niej powstał (podobno bo sama nie oglądałam) niezły serial.

Ciężko wyrazić swoja opinię , posiadam ją ale nie porwała mnie

Książką, która dowodzi jakimi geniuszami są ludzie z Hollywood - przeciętna książka i serial - fenomen. Plus rażące błędy w życiorysie Carrie - jak to w końcu jest z jej matką?

Fanom serialu odradzam, z książki zaczerpnięto jedynie imiona i nazwiska niektórych postaci (Carrie w książce gotuje!). Puste i nieciekawe.

Na półkach: , , , ,

książka pisana w formie felietonów, z sentymentu dla serialu można przeczytać

Dyskusje

2 464