Amerykańskie dziewczyny poszukują szczęścia

literatura piękna

Opowiadania są bardzo nierówne... Większość jest do przeczytania i natychmiastowego samoistnego zapomnienia...

Bardzo fajny zbiór opowiadań o miłości. Jest ich bardzo dużo i każde opowiadanie jest inne. Niestety nie wszystkie opowiadania mi się dobrze czytało, ale większość miała w sobie jakiś urok.

1924

Na półkach: , , , ,

Bez oceny, ponieważ opowiadania były średnie i nie wiem jak ocenić książkę jako całość. Niektóre całkowicie nudne i pozbawione sensu. Inne ciekawe i nawet wciągające (szkoda, że takie krótkie). A jeszcze inne lekko wzruszające.
Niestety więcej było tych złych niż dobrych :( Ogólnie książka na raz, niekóre opowiadania do pominięcia. Szkoda czasu.

Idealna na zimowe popołudnie.

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, ciekawszego, mądrzejszego, bardziej zabawnego. Te opowiadania-mimo dobrych autorek, są jakby pisane na kolanie. Byle jakie, przeczytać i zapomnieć.

Generalnie taka sobie ta książka, można poczytać jak się nudzi. Niektóre opowiadania były okej, a reszta słaba i dołująca, trochę dużo tych nieszczęść.

Ilość stron: 357

To jedne z niewielu opowiadań jakie przeczytałam. Nie przepadam za tą formą literacką. Jednak czasami jak chcę książkę, która nie jest powieścią na ponad 500 stron to czytam takie formy.

I to zachęciło mnie do tej lektury. Jak również to, że czytałam książki niektórych autorek, które tu napisały swoje opowiadania.

Były to:

1. Sarah Mlynowski...

Opowiadania, które wylatują z pamięci zaraz po przeczytaniu. Nic nie wnoszące, napisane kiepskim piórem.
Jest to lekka lektura dla osób, które są przesiąknięte tą wizją amerykańskiego życia. Co kto lubi, mnie nie przypadły do gustu.

Opowiadania niestety niezależnie od autora były mdłe. Brakowało w nich barwnych postaci, wartkiej akcji, a przede wszystkim puenty. Jestem rozczarowana.

Kilka opowiadań w ksiazce jest interesujących, ale powoli sie ja czyta, bo co kilka stron trzeba wczuc sie w nowych bohaterow i czasem lapalam sie na tym ze po przeczytaniu strony w ogole nie zarejestrowalam tego o czym czytalam. Ogolnie srednia

Dyskusje

• Chcę w prezencie