Morze Potworów

Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Sea of Monsters
2016-02-17
2009-01-01
Data 1. wydania:
2006-04-01
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
The Sea of Monsters
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2016-02-17
Agnieszka Fulińska

Po prostu genialna.

W tej części dowiadujemy się o tym ze obóz został zaatakowany i Percego który zostaje wraz ze swoim przyjacielem wyrwany ze szkoły przez Annabeth do obozu spowrotem mimo ze wie kim jest Tyson na prawdę

Wpierw obejrzałem film; nie był to dobry wybór, bo produkcja słabiutka. Książka znacznie lepsza. Ma w sobie wszystko to, za co uwielbiany jest Rick Riordan. Polecam.

Kontynuacja przygód Persiego jego przyjaciół. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

Ω Nie wolno przekreślać nikogo z rodziny, niezależnie od tego, jak ten ktoś się o to stara.
🌊
Ω Siódma klasa dla Percy’ego Jacksona okazała się chyba najnormalniejszym rokiem w jego życiu. Żadnych potworów, bogów, magii itp. Nastał czerwiec, a z nim zakończenie roku szkolnego i dzień wyjazdu na Obóz Herosów – czas ponownego spotkania ze starymi towarzyszami (zarówno...

Cykl książek Percy’ego powoli staję się moim ulubieńcem. Bardzo szybko ją przeczytałam i jestem bardzo zadowolona z fabuły. Oczywiście obejrzałam najpierw film, bardzo różni się od oryginału, i mam problem która wersja mi się podobała bardziej. Trochę żałuję, że nie sięgnęłam po serie dużo wcześniej. Jest to niezwykła opowieść o przygodzie i niezwykłej przyjaźni w...

Chyba odkryłam swoją kolejną ulubioną serię. Naprawdę, nie mam dosłownie nic do zarzucenia. Wszyscy bohaterowie są cudowni, fabuła trzyma się kupy, podróż do świata mitologii greckiej wyzwala we mnie niepokojąco wielkie pokłady fangirlu, a plot twisty takie, że w życiu bym na nie nie wpadła.

Znowu szkoda, że najpierw widziałam film, ale z drugiej strony myślę, że gdybym...

Bardzo porywająca książka i bardzo ciekawa, pełna akcji. Polecam wszystkim po pierwszym tomie.

Bardzo przyjemna, zabawna i zaskakująca. Według mnie lepsza od pierwszej części.

Dyskusje

12 743