rozwińzwiń

Morze Potworów

Okładka książki Morze Potworów Rick Riordan
Okładka książki Morze Potworów
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (tom 2)
The Sea of Monsters

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Starcie potworów Chris Columbus, Ned Vizzini
Ocena 7,4
Starcie potworów Chris Columbus, Ned...
Okładka książki Piękne istoty Kami Garcia, Margaret Stohl
Ocena 6,7
Piękne istoty Kami Garcia, Margar...
Okładka książki W śnieżną noc John Green, Maureen Johnson, Lauren Myracle
Ocena 7,1
W śnieżną noc John Green, Maureen...

Naprawdę nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

Naprawdę nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

Wciągająca jednak nie lepsza od Tom I. Niektóre wydarzenia było dla mnie nie jasne (mogło być to spowodowane atmosferą w której czytałam (czyli raczej na pewno)).

Polecam.

Polecam.

Bardzo podoba mi się ta seria. Humor Riordana jest niesamowity.

Bardzo podoba mi się ta seria. Humor Riordana jest niesamowity.

🤗

🤗

To chyba moja ulubiona część. Jak dla mnie dużo się dzieje i świetnie się to czyta. Książka na jeden dzień.

REREAD

ŚWIETNA!! Uwielbiam każdy moment tej książki, humor dalej bawi (a jestem o 8 lat starsza niż gdy czytałam po raz pierwszy!!),po prostu must read każdego dziecka

REREAD

odyseja gdyby byla donra

odyseja gdyby byla donra

Zabawniejsza niż pierwsza, a akcja się coraz bardziej zagęszcza

Zabawniejsza niż pierwsza, a akcja się coraz bardziej zagęszcza

warto przeczytac jak dla mnie ciekawa na pewno ksiazka ale gorsza od poprzedniczki raczej bym polecal mlodszym czytelnikom bo jednak dreszcz zenady przeszedl kilka razy no to nie jest ten styl nie to pisanie ale to moze wina tlumacza ciezko powiedziec

16 078
    4 236