Morze Potworów

Okładka książki Morze Potworów
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 2)
The Sea of Monsters
Galeria Książki
2016-02-17
2009-01-01
Data 1. wydania:
2006-04-01
Agnieszka Fulińska

Kolejna książka z serii o herosie Percy’m Jacksonie. Kurczę kolejny raz się nie zawiodłam. Bardzo dużo akcji, mam też wrażenie, że było tutaj więcej emocji, nowi bohaterowie. Jeju na prawdę świetnie napisana przygodówka. Polecam nie tylko dla dzieci, ale również dorosłym. Świetnie się bawiłam 😊

Drugi tom o Percy Jacksonie - jak mi się spodobał?

Sama akcja działa się naprawdę szybko i tak naprawdę nie dało się nudzić.

Percy jak Percy wiadomo, ale spodobał mi się wątek Clarisse = dało nam to trochę innego światła na jej zachowanie.

Według mnie ten tom jest lepszy niż pierwszy.

8/10

Pierwszy tom był zdecydowanie lepszy, ten na razie sprawił że nie chcę czytać dalej - choć nie ukrywam że dość ciekawi mnie co jeszcze się wydarzy, więc prawdopodobnie kiedyś sięgnę po kolejne części.

Lepszy niż pierwszy.

Super seria.

Drugi tom serii o Percym zaskoczył mnie bardzo a na dodatek pozytywnie. Całą książkę możemy się śmiać dzięki błyskotliwym żart i ripostą. Wielu zdarzeń się nie spodziewamy a Percy dowiaduje się czegoś nowego o swoich mocach. Koniec absolutnie zachęca do 3 tomu!

W związku z tym, że pierwszy tom serii o Percym bardzo przypadł mi do gustu postanowiłam kontynuować moją przygodę z tą serią. Czyta się to bardzo szybko i nie ukrywam, że to lekka i fajna lektura.

Trochę kojarzy mi się z serią o Harrym Potterze, Percy również dostał swoją niejasną przepowiednię i ze względu na swoje pochodzenie pakuje się w kolejne kłopoty, Annabeth jest...

Świetna rozrywka skierowana do młodzieży, ale myślę, że każdy może czytać i się bardzo dobrze bawić tak jak ja.
Drugi tom przygód nastoletniego herosa w świecie bogów i istot mitycznych.
Tak jak w pierwszym tomie mamy zaskakujące zaskoczenie i niedosyt który sprawia, że mam pewność, że przeczytam kolejny tom.
Wiele sytuacji i postaci kojarzy mi się bardzo mocno z...

Kolejna część za mną i nie tracę ochoty na więcej :) To chyba najlepsza recenzja tej książka, prawda? :)
Seria się rozkręca i bardzo przyjemnie się ją czyta. Fajnie, że bohaterowie się rozwijają, a fabuła nabiera tempa.
Podoba mi się pomysł i poczucie humoru autora, więc nie mogę się doczekać kolejnej części. Polecam!

14 462
    4 056