Shas´o

Braden CampbellAndy Chambers Wydawnictwo: Black Library fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Black Library
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Okładka książki Codex Armageddon Andy Chambers, Jervis Johnson, Gavin Thorpe
6,0
Codex Armageddon Andy Chambers, Jerv...
Okładka książki Codex Army Lists Andy Chambers, Jervis Johnson
6,0
Codex Army Lists Andy Chambers, Jerv...
Okładka książki Warhammer Armies: High Elves Andy Chambers, William King
9,5
Warhammer Armi... Andy Chambers, Will...

Jak to z antologiami; jedne opowiadania lepsze inne...mniej. W sumie podobało mi się. Opis Tau trochę zbyt "ludzki" (jak na mój gust) no ale cóż, ciężko wczuć w coś czego nie ma :-)Opowiadania napisane są dobrze, nie traci się zainteresowania czytając. Dla fanów Tau, gratka.

Dodaj cytat z książki Shas´o