Ślepe szczęście

Okładka książki Ślepe szczęście Joanna Chmielewska
Okładka książki Ślepe szczęście
Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Kobra Media Cykl: Tereska i Okrętka (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Tereska i Okrętka (tom 3)
Kobra Media
2008-07-29
1990-01-01
Joanna Chmielewska duchy Tereska Okrętka ślepe szczęście

Jedna z lepszych powieści J. Chmielewskiej.
Powrót po latach do książek, które się kiedyś uwielbiało ma niesamowicie słodki smak.
Nasze nowe doświadczenia, wspomnienia - wszystko, co się zdarzyło od poprzedniej lektury sprawia, że książka jest inaczej interpretowana i rozumiana.
Na tym polega fenomen Chmielewskiej - ona może towarzyszy nam całe życie. Bawić, odstresowywać na nowo.

Jedna z lepszych powieści J. Chmielewskiej.

Ta część przygód i perypetii Tereski i Okrętką najmniej jest przeze mnie lubiana. Ciekawie rozwija się wątek uczuciowy dziewczyn ale poza tym chyba za duży chaos ....ale i tak ❤️

Trzy odrębne historie i łączące je zamiłowanie do tajemnicy i przygody a wszystko to w brawurowym, zabawnym stylu Chmielewskiej.

Najlepsza z całej serii o Teresce i Okrętce - w stylu Chmielewskiej

Najlepsza z całej serii o Teresce i Okrętce - w stylu Chmielewskiej

Uwielbiam wszystkie książki Chmielewskiej, to akurat z serii powieści młodzieżowych o Teresce i Okrętce, czasami lubię do nich wracać z sentymentu. I dla poczucia humoru, rozdział drugi „Przeprowadzka” to mistrzostwo świata, za każdym razem płaczę ze śmiechu…! Polecam każdemu na poprawę humoru :)

Poprzednie książki z cyklu bawiły mnie na każdej stronie, ta trochę mniej bawi, tylko fragmentami. Jak zwykle godna podziwu jest wyobraźnia autorki do wymyślenia niecodziennych przygód.

Tereska i Okrętka, są tak świeże, zwariowane, mają tyle szczęścia w swoich przygodach, i sprawiają tyle radości, uciechy z lektury.

Uwielbiam Tereskę i Okrętkę! Czytałam już tyle razy, ale chyba mi się nie znudzi.

Szybko się czyta, a każdy z rozdziałów gdyby go bardziej rozbudować mógłby być kolejnym (osobnym) tomem. Duch z początku trochę przynudnawy ale gdy tylko się zmaterializował pochłonął całkowicie.

Przygody Okrętki i Tereski - kolejny tom, to jak spotkanie z dobrymi znajomymi. Zawsze jest dobre - nieważne czy przy drinku, czy przy kawie.

• Joanna Chmielewska
  • Chmielewska