Kod kobiety

Alisa Vitti Wydawnictwo: Purana poradniki
Purana
poradniki

Książka zawiera wiele cennych rad, które pomału zaczęłam wykorzystywać.

Ciekawa, uzmysławiająca książka. Język typowy dla amerykańskich poradników z gatunku soma/psyche. Na szczęście forma nie zniechęca. Dużo dobrej wiedzy.

Autorka odkrywa przed czytelnikiem sposoby na skuteczne pozbycie się wielu dolegliwości. Jeśli masz problemy z nadwagą, niedowagą, migreny, problemy z zajściem w ciążę lub inne uważane za choroby kobiece, sięgnij po tę lekturę, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz w niej rozwiązanie swoich probelmów.

• 2018
  • 2019
  • Poradniki
  • Własne
  • Zdrowie i joga
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Kod kobiety