Kod kobiety

Okładka książki Kod kobiety
Alisa Vitti Wydawnictwo: Purana poradniki
poradniki
Purana

Książka zawiera wiele cennych rad, które pomału zaczęłam wykorzystywać.

Książka zawiera wiele cennych rad, które pomału zaczęłam wykorzystywać.

Autorka odkrywa przed czytelnikiem sposoby na skuteczne pozbycie się wielu dolegliwości. Jeśli masz problemy z nadwagą, niedowagą, migreny, problemy z zajściem w ciążę lub inne uważane za choroby kobiece, sięgnij po tę lekturę, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz w niej rozwiązanie swoich probelmów.

Ciekawa, uzmysławiająca książka. Język typowy dla amerykańskich poradników z gatunku soma/psyche. Na szczęście forma nie zniechęca. Dużo dobrej wiedzy.

Dodaj cytat z książki Kod kobiety