Podręcznik spełniania życzeń. Zamówienia u Wszechświata

Okładka książki Podręcznik spełniania życzeń. Zamówienia u Wszechświata Bärbel Mohr
Okładka książki Podręcznik spełniania życzeń. Zamówienia u Wszechświata
Bärbel Mohr Wydawnictwo: Kos ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bestellungen beim Universum. Ein Handbuch zur Wunscherfullung
Kos
2010-01-01
2010-01-01
Julian Brudzewski
życzenia relaks astral marzenia samodoskonalenie

Okładka książki W czym huna może pomóc? Nowy wymiar kształtowania rzeczywistości za pomocą starej hawajskiej techniki hoopnopono Bärbel Mohr, Manfred Mohr
W czym huna mo... Bärbel Mohr, Manfre...

Bardzo fajna książka, zawierająca gotowe podpowiedzi do spełniania życzeń. Przeczytamy tu, w jaki sposób wykorzystać i nauczyć swój umysł i jak najlepiej nastroić się, by osiągnąć to, o czym się marzy. O sile umysłu, myślach wysyłanych do wszechświata, zdrowym dystansie do świata i marzeniach!
Czyta się przyjemnie i z zaciekawieniem.

Czyta się przyjemnie i z zaciekawieniem.

Książka jest nie długa, przyjemnie się ją czyta, więc można ją przerobić w jeden dzień. Nie jest to może jakaś wiedza niezbędna do życia, ale można nauczyć się "zamawiania" swoich marzeń, na czym przecież nic nie tracimy, więc warto :)

Nie przepadam za tego typu pozycjami ale warto wyrobić sobie własne zdanie. Po przeczytaniu całości moje jest pozytywne. Książka dobrze napisana, do tego pozwala spojrzeć na świat przez różowe okulary. Zamierzam nawet wysłać kilka zmaówień :) Nic mnie to nie kosztuje bo znaczek jest za darmo a jak się spełnią to z całą pewnością mogę wiele zyskać :)

Autorka uważa, że świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem świata wewnętrznego każdej osoby, dokładnie takim jakim sobie zamawiamy poprzez wewnętrzne nastawienie. O ile nie jest się zadowolonym z życia, oznacza to, iż istnieje coś takiego w sobie, co wymaga uporządkowania. Recepta na szczęście w największym skrócie to złożyć zamówienie do Wszechświata, najlepiej w stanie odprężenia, gdyż wtedy niemożliwe jest negatywne myślenie.

Przeczytałem książkę w jeden dzień, podoba mi się sposób w jaki autorka opisuje techniki zamawiania życzeń. Ciekawa i wciągająca lektura. Myślę, że każdy powinien sam sobie wyrobić zdanie na temat treści zawartej w książce.

Kolejna książka o spełnianiu życzeń. Autorka przekonuje nas, że dosłownie wszystko cokolwiek sobie zażyczymy w życiu dostaniemy od Wszechświata tylko musimy poprosić i uwierzyć, że daną rzecz otrzymamy.
Pokazuje nam ćwiczenie, dzięki któremu możemy nawiązać kontakt ze swoim przewodnikiem duchowym i przekonuje, że każdy z nas jest w stanie zgiąć łyżeczkę przy pomocy swoich myśli.
Warto przeczytać i wyrobić sobie swoje zdanie na tematy poruszane w książce.

• Psychologia
  • Ulubione, często do tej książki wracam
  • ✓2020
  • Przeczytane w 2016