Podręcznik spełniania życzeń. Zamówienia u Wszechświata

Bärbel Mohr Wydawnictwo: Kos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Bestellungen beim Universum. Ein Handbuch zur Wunscherfullung
Julian Brudzewski
Kos
życzenia relaks astral marzenia samodoskonalenie
Bestellungen beim Universum. Ein Handbuch zur Wunscherfullung
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Julian Brudzewski
życzenia relaks astral marzenia samodoskonalenie

Książka jest nie długa, przyjemnie się ją czyta, więc można ją przerobić w jeden dzień. Nie jest to może jakaś wiedza niezbędna do życia, ale można nauczyć się "zamawiania" swoich marzeń, na czym przecież nic nie tracimy, więc warto :)

Nie przepadam za tego typu pozycjami ale warto wyrobić sobie własne zdanie. Po przeczytaniu całości moje jest pozytywne. Książka dobrze napisana, do tego pozwala spojrzeć na świat przez różowe okulary. Zamierzam nawet wysłać kilka zmaówień :) Nic mnie to nie kosztuje bo znaczek jest za darmo a jak się spełnią to z całą pewnością mogę wiele zyskać :)

2088

Autorka uważa, że świat zewnętrzny jest lustrzanym odbiciem świata wewnętrznego każdej osoby, dokładnie takim jakim sobie zamawiamy poprzez wewnętrzne nastawienie. O ile nie jest się zadowolonym z życia, oznacza to, iż istnieje coś takiego w sobie, co wymaga uporządkowania. Recepta na szczęście w największym skrócie to złożyć zamówienie do Wszechświata, najlepiej w stanie...

Przeczytałem książkę w jeden dzień, podoba mi się sposób w jaki autorka opisuje techniki zamawiania życzeń. Ciekawa i wciągająca lektura. Myślę, że każdy powinien sam sobie wyrobić zdanie na temat treści zawartej w książce.

Kolejna książka o spełnianiu życzeń. Autorka przekonuje nas, że dosłownie wszystko cokolwiek sobie zażyczymy w życiu dostaniemy od Wszechświata tylko musimy poprosić i uwierzyć, że daną rzecz otrzymamy.
Pokazuje nam ćwiczenie, dzięki któremu możemy nawiązać kontakt ze swoim przewodnikiem duchowym i przekonuje, że każdy z nas jest w stanie zgiąć łyżeczkę przy pomocy swoich...

• 2018
  • 2021
  • Ulubione, często do tej książki wracam
  • 2012 i wcześniej
  • Przeczytane w 2016