CzaroMarownik 2024

Okładka książki CzaroMarownik 2024 praca zbiorowa
Okładka książki CzaroMarownik 2024
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: CzaroMarownik ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
CzaroMarownik
Wydawnictwo Kobiece
2023-09-08
2023-09-08
magia ezoteryka kalendarz czaromarownik horoskop

Duże rozczarowanie. Niestety, Czaromarownik jedzie na swojej renomie i tylko to ciągnie ich w góre w tym roku. Choć jest to dopiero mój drugi kalendarz, styczność z nimi miałam już wcześniej. I szczerze powiem, że mam wrażenie, że 2023 i 2024 jest zrobiony na jedno kopyto i po łebkach. Szczątkowe informacje upchnięte na koniec miesiąca. Jakoś poprzedniejsze wydają się ciekawsze. Duży plus za ilość miejsca do zapisywania.

Czym jest Czaromarownik? Najprościej można go opisać jako kalendarz ezoteryczny.
Jest od kilku lat dostępny u @wydawnictwo.kobiece

Jeżeli lubicie przejrzyste notatki i planowanie swojego czasu w ciągu roku, to przyda Wam się planer połączony z kalendarzem. Przychodzę z propozycją Czaromarownika na 2024 rok.

Ja bardzo dużo piszę w ciągu dnia. Każdy pomysł, sugestia, plan i rzecz do zrobienia, musi znaleźć się bezpiecznie na papierze, by przypadkiem nie zostać zapomniana.
Najlepiej takie informacje mieć w jednym miejscu i pod ręką. Dlatego mam mnóstwo dzienników, kalendarzy i zeszytów.
Z tak zorganizowanymi notatkami da się wiele zrobić.
Dodatkowo między kartkami można zabezpieczyć znalezione podczas spaceru liście, kwiaty, wklejać zdjęcia, naklejki i robić wszystko to, na co mamy ochotę dodatkowo budując wspomnienia.

Okładka jest barwna i przede wszystkim twarda. Ochroni wnętrze, jeżeli zabierzemy kalendarz ze sobą w teren.

A do znajdziemy w środku?
🌘Skrócony kalendarz z objaśnieniem oznaczeń
🌘dni tygodnia i planety w rytuałach magicznych
🌘Zarys przeprowadzania rytuału
🌘Księżyc w znakach zodiaku
🌘Znaki zodiaku i ich główne atrybuty
🌘Symbolikę pełni księżyca
🌘Horoskop
🌘Prognozę astrologiczną
🌘"Sakiewkę czarownicy" -czyli miejsce na rozpisanie wydatków i przychodów.
To oczywiście nie wszystko.
Między miejscem na swoje notatki, czekają krótkie informacje oraz ciekawostki do poczytania lub przepisy do własnoręcznego sporządzania.

Jest to dobry pomysł by wejść w nowy rok z większą organizacją, mieć coś ładnego i przydatnego, sprawić komuś dobry prezent ✨

Jest od kilku lat dostępny u @wydawnictwo.kobiece

Ja bardzo dużo piszę w ciągu dnia. Każdy pomysł, sugestia, plan i...

Planer. Notatnik. Kalendarz. Pamiętnik. Poradnik ezoteryczny.
Twarda oprawa. Kolory stonowane.

W kalendarzu każdy dzień zawiera święta obchodzone w Polsce, imieniny, główne fazy księżyca.
Możemy też znaleźć: bilans wydatków i dochodów na dany miesiąc, szczyptę białej magii, notatnik na własne przemyślenia, dużo wiedzy ezoterycznej, horoskop na wszystkie znaki zodiaku, prognozę astrologiczną, ziołolecznictwo i porady, kalendarium świąt słowiańskich, medytacje i ćwiczenia oraz rytuały, magię kwiatów, kolorów, żywiołów, pojęcia z wiedzy astrologicznej, runy, miejsca mocy.

Każdy kto interesuje się wiedzą ezoteryczną znajdzie coś dla siebie . Ja to traktuję z przymrużeniem oka , pół żartem pół serio. Wszystkie amulety, magiczne wnętrza, złe i dobre energie, wampiry energetyczne to jest dla mnie kosmos.
Jestem realistką, twardo stąpającą po ziemi. Nie lubię żadnych wróżb, horoskopów.
Planer dostałam w prezencie, z ciekawości poczytałam. Notatnik kompletnie nie w moim stylu, nie moja bajka. Dałam dzieciakom do zabawy, żeby sobie w nim bazgrały.
Jak ktoś takie rzeczy lubi , to nie ma sprawy.

Polecam tylko dla wtajemniczonych. Absolutnie nie neguję, że to jest nieciekawa pozycja.
Ona dla mnie jest nieprzydatna. To jest subiektywna ocena.

Planer. Notatnik. Kalendarz. Pamiętnik. Poradnik ezoteryczny.
Twarda oprawa. Kolory stonowane.

Magia na cały rok!

Nowy Rok już za pasem, a wraz z nim nowe wyzwania, cele, postanowienia i całe dwanaście miesięcy na to, aby je zrealizować. A może by tak dołożyć do tego także trochę... magii? Jeśli taki pomysł - niegroźny w swej istocie, a w gruncie rzeczy bardzo ciekawy - do Was przemawia, to dobrym ruchem będzie sięgnięcie po "CzaroMarownik 2024": połączenie kalendarza i magicznych porad na wszystkie dni w roku!

Przed nami jedenasta edycja najbardziej magicznego kalendarza na rynku – poznajcie najnowszą odsłonę uwielbianego przez wielu czytelników „CzaroMarownika”. Odkryjemy tu źródło inspiracji na co dzień, potężną dawkę wiedzy z zakresu ezoteryki oraz mnóstwo przestrzeni dla siebie. Pozwólmy mu towarzyszyć nam każdego dnia i przekonajmy się, że magia czeka na nas dosłownie (i w przenośni) na każdym kroku!

Książkowe Nowości Księgarni Tania Książka to zawsze tytuły ciekawe, intrygujące, wychodzące poza dobrze znane schematy. Bardzo często towarzyszy im powiew świeżości, intrygująca zapowiedź czytelniczej przygody, lub też - tak jak w tym przypadku - dawka zmieszanych z magią tajemnic i tradycji, które są w stanie rozpalić wyobraźnię i zaintrygować od pierwszej do ostatniej strony. Na takie historie warto się skusić, zapewniają one bowiem nie lada rozrywkę i są szansą na całkiem nowe czytelnicze doznania.

W „CzaroMarowniku 2024” znajdziemy między innymi:
- kalendarz księżycowy wraz z informacjami o pustych biegach Księżyca;
- horoskop dla każdego znaku zodiaku;
- prognozę astrologiczną na 2024 rok;
- sakiewkę czarownicy – strony ułatwiające planowanie budżetu;
- porady zielarskie;
- proste i praktyczne rytuały, ćwiczenia, medytacje i przepisy;
- kalendarium świąt słowiańskich;
- inspiracje z zakresu magii ochronnej, magii kwiatów, magii żywiołów oraz magii kolorów;
- minisłownik pojęć astrologicznych;
- znaczenie run i symboli ochronnych;
- miniprzewodnik po miejscach mocy;
- przestrzeń na własne notatki.

Jak widać zakres magiczno-ezoterycznych porad "CzaroMarownika" jest bardzo szeroki i wkracza na płaszczyzny wielu dziedzin z gatunku białej magii. Horoskopy, astrologiczne prognozy i zielarskie porady przeplatają się na jego łamach z magicznymi inspiracjami, które warto (oczywiście jako pewną ciekawostkę) poznać.

„CzaroMarownik 2024” od lat jest niezbędnikiem dla wielu osób – zarówno tych, które interesują się ezoteryką, jak i tych ceniących sobie jego piękny design i walory praktyczne. Sprawdźmy, ile inspiracji ma on dla nas, i przeżyjmy (być może) rok naprawdę pełen magii!

Dodatkowo pamiętajcie, żeby nie traktować tego wszystkiego śmiertelnie poważnie - jeszcze ktoś Was zechce spalić na stosie, a tego nie chcemy ;)

Książka zrecenzowana dzięki uprzejmości TaniaKsiazka.pl

Zapraszam raz jeszcze do sekcji Nowości TaniaKsiazka.pl

#bloggujezTK #taniaksiazka #taniaksiazkapl #ksiegarniataniaksiazka #czaromarownik2024 #czaromarownik #białamagia #cosnapolce #bookreview #czytamksiazki #bookstagram #bookstagrampolska #recommendedbooks #bookreview #instabooks #instabookspoland

Magia na cały rok!

"CzaroMarownik 2024" to mój drugi kalendarz magiczny, a nie jest to tylko zwykły notes z kalendarzem i jestem już bardzo podekscytowana jego uzupełnianiem, tym bardziej, że mam już całkiem sporą ilość ważnych dat do zanotowania. W moim przypadku ostatnio kalendarze służą mi zapisywania terminów wizyt lekarskich i badań z nimi związanych, lecz mam nadzieję, że tego typu dat będzie z roku na rok coraz mniej. I chociaż wiem, co się mówi i pisze o nadziei, to i tak staram się jej nie tracić...

"Świadomość mocy tkwiących w naturze jest pierwszym krokiem do tego, aby zacząć korzystać z drzemiącego w niej potencjału."
Co roku szukam jakiegoś nowego planera, bo jest w nim więcej miejsca na różne notatki i łatwiej można zorganizować sobie czas. W 2023 roku po raz pierwszy korzystałam z tego typu magicznego kalendarza i dlatego postanowiłam nie zmieniać tego, co dobre. Jak to mówią - zwycięskich składów się nie zmienia.
Na pierwszych stronach poznajemy magiczne symbole, tablice i inne ciekawostki związane z astrologią i magią, zależne od faz księżyca.
Znajdziemy tu również kalendarz księżycowy, który często potrzebny jest na przykład działkowiczom, sama czasem korzystam z tych porad dotyczących prac w ogrodzie zgodnie z zaleceniami. Ciekawa jest również prognoza astrologiczna na rok 2024 a także horoskop dla każdego znaku zodiaku.
Miedzy kartkami kalendarza znajdziemy również różne porady dotyczące planowania budżetu (sakiewka czarownicy),magii kwiatów, kolorów i żywiołów, praktyczne rytuały, ćwiczenia i medytacje a nawet przepisy...

"Kto powiedział, że ogród warzywny nie może być kolorowy? Wiele kwiatów też nadaje się do jedzenia, a przy tym dodają ogrodowi uroku."
Wydawnictwo Kobiece z roku na rok stara się tak dopieścić po kobiecemu kalendarz, że staje się naprawdę magiczny i nie sposób się od niego oderwać. Okładki przyciągają wzrok tak, że żadna okładkowa sroka nie może sobie odpuścić, no a środek jest równie zachwycający.
Taki codzienny, magiczny planer, zwłaszcza dla lubiących tego typu klimaty jest nieodzownym niezbędnikiem, bez którego trudno się obejść.
Wyruszam zatem wkrótce w podróż z CzaroMarownikiem w nowy 2024 rok i mam nadzieję, że będzie nie tylko lepszy i inspirujący, ale wręcz magiczny!

W tym Czaromarowniku jest całe mnóstwo pomysłowych, nieoklepanych zaklęć i magicznych czynności, trochę ciekawostek i garść porad. Redakcyjnie jawi się lepiej niż ten na 2023. Jako kalendarz zawartość dobrze przemyślana. Osobiście mam jednak mieszane odczucia co do wydania i twardej okładki - niby wygląda to bardzo elegancko i porządnie, jednak w codziennym użyciu jest mało poręczne. Miło mi jednak będzie korzystać z niego cały rok.

itajcie 🤩mam nadzieję ze u Was tez zagościła dziś lepsza pogoda. My troche spędziliśmy dzisiejszy dzień z dala od internetu w zieleni z pięknym zachodem słońca. Przychodzę do Was z propozycją wspaniałego kalendarza. Co roku mi towarzyszy i co roku jest coraz bardziej rozbudowany, ma coraz wiecej ciekawostek. Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo.kobiece mogę Wam zdradzić co nieco magii.

CzaroMarownik 2024

Tak jak juz Wam na wstępie pisalam co roku CzaroMarownik mi towarzyszy. Jest w nim naprawdę sporo miejsca do własnych przemyśleń, pomysłów. Zawiera świetnie napisany horoskop oraz chiński Nowy Rok 🐉
Zaznaczone fazy księżyca oraz jego pusty obieg.
Miejsce na zapiski wydatków bądź celi na dany miesiąc 🤩
Dodatkowo porady z zakresu ezotergki ale nie tylko, ziołolecznictwo, święta słowiańskie, medytacje i przepisy na różne tematy.
Miejsca mocy gdzie możemy znaleźć wyciszenie, wpływ kolorów, żywiołów czy kwiatów na nasze życie.
Tak naprawdę oprócz wielu cennych wskazówek możecie tu zapisywać naprawdę wszystko co Wam tylko potrzebne.
Ja jestem ogromnie zadowolona z tego kalendarza, praktyczny i przydatny dosłownie mam ciagle pod ręką.
Macie jakieś sprawdzone kalendarze które kupujecie co roku? Jeśli nie to ten Wam ogromnie polecam🤩
I oczywiście nie mogla bym nie wspomnieć o okładce 💖z roku na rok sa co raz piękniejsze, wydaje mi się ze każda okladkowa sroka będzie zadowolona 🤩

Pisząc tego posta zdałam sobie sprawę z prędkości upływającego czasu. ⏰️😟 Czy też odnosicie wrażenie, że rok 2023 minął w mgnieniu oka? Czy może chodzi o to, że im człowiek starszy, tym coraz szybciej umykają mu dni i miesiące? 😉 No ale są też oczywiście i plusy, bo gdy stary rok zaczyna zbliżać się ku końcowi możemy zacząć poszukiwania nowego kalendarza! 😍 Ja uwielbiam to robić i zazwyczaj nie poprzestaję na jednej sztuce. Oprócz obowiązkowego planera do dyspozycji muszę mieć co najmniej dwa kalendarze. Wiem, że może to i normalne nie jest, ale tak już mam. 🤷‍♀️ Nie oceniajcie! 😋

Jestem pewna, że w roku 2024 będzie towarzyszył mi "Czaro Marownik" od Wydawnictwa Kobiecego. ✨️📚✨️ Korzystałam już z poprzenich edycji tych kalendarzy, (bodajże 2 i 3 lata temu) i pamiętam, że byłam bardzo zadowolona. A że najnowsza, jedenasta już jego odsłona, urzekła mnie przepiękną okładką, 🥰 nie było odwrotu - po prostu musiałam go mieć!

Tym, którzy nie mieli jeszcze nigdy styczności z "Czaro Marownikiem", już spieszę z wyjaśnieniem, czym on dokładnie jest i na czym polega jego wyjątkowość. Ten kalendarz to nie tylko miejsce, w którym możemy planować swoje dni i zapisywać istotne dla nas informacje. 🙅‍♀️ Jest to również znakomite źródło inspiracji oraz ezoterycznej wiedzy. 🤩 Znajdują się w nim między innymi: horoskop dla każdego znaku zodiaku, prognoza astrologiczna na 2024 rok, kalendarz księżycowy wraz z informacjami o pustych biegach Księżyca, 🌖 porady zielarskie, 🌿 praktyczne rytuały, ćwiczenia i przepisy, inspiracje z zakresu magii ochronnej, magii kwiatów, 🌷 magii żywiołów oraz magii kolorów, znaczenie run i minisłownik pojęć astrologicznych. Jest też wiele miejsca na notatki oraz sakiewka czarownicy, 💰 czyli strony pozwalające na przejrzyste zaplanowanie budżetu.

Podsumowując, "Czaro Marownik 2024" to przepięknie wydany terminarz pełen inspiracji. 🥰 Z tym kalendarzem nadchodzący rok będzie niezwykły, magiczny i wyjątkowy. Gorąco polecam❗️😊

"Czaromarownik 2024" to będzie mój pierwszy dedykowany kalendarz magiczny, a nie zwykły notes i jestem bardzo podekscytowana jego uzupełnianiem 😍

Pierwsze strony czaromarownika poświęcono na wyjaśnienia symboli, tablice magiczne i różne ciekawostki związane z fazami księżyca, astrologią i magią 😃

Później mamy już kalendarz, a między jego stronami, oprócz miejsca na codzienne notatki znajdują się różne przepisy i zaklęcia, a także pewne ciekawostki związane z ezoteryką i okultyzmem 😃

Myślę, że to fajna propozycja na planer codzienny, dla fanów magicznych klimatów, ale przede wszystkim dla czarownic, które lubią bądź potrzebują zapisywać sobie plan związany z własną praktyką. Jednak to nie jedyna propozycja, taki kalendarz moim zdaniem może się również świetnie nadać jako magiczny pamiętnik, do zapisywania różnych przemyśleń, obserwacji, własnych ćwiczeń, interpretacji - czegokolwiek się uczy 😃

Wydanie jest naprawdę śliczne, a całości dopełnia twarda oprawa, która dla mnie jest takim must-have jeśli chodzi o planery 😍

Mam nadzieję, że będzie mi się dobrze prowadzić ten czaromarownik 🥰 liczę na magiczną przygodę z własnymi planami i przemyśleniami 😍

Później mamy już kalendarz, a między jego stronami, oprócz miejsca na...

Kalendarze do Wydawnictwa Kobiecego towarzyszą mi w planowaniu moich codziennych zajęć już od czterech lat. "CzaroMarownik 2024" to już jedenasta odsłona kultowego kalendarza. Ja rozpocznę z nim swój kolejny rok, otwierając się na nowe przygody i magiczne odkrycia. Od pierwszego posiadanego "CzaroMarownika" zakochałam się w jego szczególnym uroku i przydatności do tego stopnia, że trudno mi sobie wyobrazić planowanie roku bez niego. Tym bardziej, że z roku na rok jest nie tylko coraz piękniejszy, ale jeszcze lepiej zorganizowany.

Przyciągnęła mnie do niego nie tylko piękna okładka, ale także zawartość - bogactwo informacji i magicznych dodatków. Ten książkowy kalendarz wciąż mnie zaskakuje, poszerzając moją ezoteryczną wiedzę z roku na rok coraz bardziej. To prawdziwa skarbnica inspiracji, a oprócz niej zawiera wszystko, czego potrzebuję do organizacji życia: kalendarium na 2024 rok, codzienne porady i inspirujące ciekawostki i wystarczająco dużo miejsca na notatki. Przed każdym miesiącem mamy dodatkowe miejsce na nasze najważniejsze cele w danym miesiącu, sakiewkę czarownicy, czyli tabelę, w której możemy wypisać swoje wydatki i przychody i tabelę z informacjami o pustym biegu księżyca w danym czasie. Na samym początku, tak jak w poprzednich latach, znajdziemy horoskop na 2024 rok dla każdego znaku zodiaku, prognozę astrologiczną na 2024 rok i tabele pełne magicznej wiedzy, takie jak dni tygodnia i planety w rytuałach magicznych, księżyc w znakach zodiaku, znaki zodiaku i ich główne atrybuty, symbolikę pełni księżyca. Nie brakuje oczywiście w kalendarzu również informacji o świętach, zarówno tych typowych, jak i nietypowych (kalendarium świąt słowiańskich),co sprawia, że planowanie jest jeszcze bardziej fascynujące.

Poprawiony układ dni i estetyczne wydanie to kolejne atuty tego kalendarza. Układ dwóch dni na jednej stronie oraz równomierne rozmieszczenie sobót i niedziel (wreszcie sobota i niedziela mają tyle samo miejsca na notatki co dni tygodnia) czynią planowanie nawet weekendów bardzo wygodnym. Grube strony i przyjemna czcionka zapewniają wygodę w korzystaniu z notatek, a twarda, trwała okładka gwarantuje ochronę kalendarza w podróży.

Warto docenić także wartościową treść kalendarza, taką jak informacje o zielarstwie, miejscach mocy w Polsce, ciekawostki na temat afirmacji, soli w magii, porady zielarskie, proste i praktyczne rytuały, ćwiczenia, medytacje i przepisy, inspiracje z zakresu magii ochronnej, magii kwiatów, magii żywiołów oraz magii kolorów, znaczenie run i symboli ochronnych, informacje o tym, czym jest księga cieni i mnóstwo innych. Te elementy sprawiają, że „CzaroMarownik 2024” to nie tylko wizualna uczta, ale także solidne źródło wiedzy dla miłośników magii i astrologii.

Jestem zachwycona zarówno szatą graficzną, jak i funkcjonalnością kalendarza. Jego wielkość i staranne wydanie sprawiają, że chętnie będę z niego korzystać przez cały rok. Dzięki niemu planowanie staje się czymś więcej niż rutyną - to podróż w świat magii, inspiracji i nowych możliwości. Z całego serca polecam każdemu, kto pragnie wprowadzić odrobinę magii do codzienności i czerpać z niej inspirację na każdy dzień.

• Wybrane
  • Magia