W cudzych butach

Kos
2017-11-27
2014-03-08
istnienie świadomość prawda uczucia

Bardzo szczera, momentami zbyt drobiazgowo poruszająca prywatne sprawy autorki. Część poradnicza ciekawa i warto się z nią zapoznać. Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska to silna kobieta, która uczyła się na własnych błędach, nie użalając się nad sobą, ale walcząc o siebie w każdej sytuacji. Teraz pragnie nieść swoje przesłanie innym kobietom poprzez swoją publikację. Dobry krok, dla mnie jednak niezbyt odkrywcza. Może jednak zainspiruje kogoś do zmiany.

Książka o osobistych przeżyciach autorki, napisana refleksyjnie i ciekawie. Dała mi wiele wskazówek i rozpoczęła moją pracę nad sobą. Za to autorce jestem bardzo wdzięczna.

Do mnie ta książka nie trafiła.
Może dlatego że nie jestem fascynatką duchowego samodoskonalenia się?
Autorka ma w sobie dużo charyzmy i pasji, co widać czytając jej książkę. Jest silną kobietą i oby takich kobiet było jak najwięcej.
Stara się zarazić innych ludzi swoimi poglądami i wzbudza tym mój ogromny szacunek, ale ponieważ jestem "prostą kobietą" jej rady nie wpłynęły na mnie i nie zmieniły mojego sposóbu postrzegania rzeczywistości.
Tak więc, jak ktoś szuka pouczającej lektury oraz jest gotowy na zmiany, których może być ona katalizatorem, to ją polecam.
Mi osobiście się nie podobała. Ale to moje subiektywne odczucie.

Do mnie ta książka nie trafiła.
Może dlatego że nie jestem fascynatką duchowego samodoskonalenia się?

Książka z całą pewnością pokazuje prawdziwe oblicze Autorki,którą znam i bardzo cenię. Czytając miałam wrażenie,że trzymam w rękach Jej osobisty pamiętnik. I choć nie można odmówić Jej charyzmy,ogromnej siły i wyjątkowości- to dla mnie w niektórych momentach było aż za dużo "prywaty",intymnych szczegółów. Przy kolejnym wydaniu polecałabym uważną korektę książki, która niestety zawiera dużo błędów ortograficznych i stylistycznych.

Książka ta trafiła w moje ręce zupełnie przypadkowo. Od jakiegoś czasu „prześladowała mnie” , wyskakując mi ciągle w internecie. Kiedy zapoznałam się z jej tematyką i z działalnością jej autorki postanowiłam książkę jak najszybciej kupić.
Przesłanie książki jest bardzo bliskie temu, co staram się przekazywać w moich wierszach i myślę, że przeczytanie jej było mi bardzo potrzebne.
Polecam

Wspaniała i pouczająca książka o silnej kobiecie o jej przemianie, osiągnięciach o jakich inni mogą tylko pomarzyć. To właśnie z takimi kobietami się zawsze identyfikowałam i stawiałam sobie za wzór zatem czytając okładkę książki i znając wcześniejsze rekordy i wyzwania autorki nie mogłam sobie odmówić przyjemności przeczytania jej książki. Nie zawiodłam się było w niej wszystko czego potrzebowałam, często wracam do niej myślami i polecam każdemu! Lektura zainteresowała mnie do tego stopnia, że dodałam ją do portalu. Uważam, że stratą byłby po nią nie sięgnąć. Niech trafi do szerszej rzeszy odbiorców, którzy ją docenią jak ja bo zasługuje na to bezapelacyjnie! :)

• Audiobooki
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Poznanie
  • Przeczytane przed 2018

Dodaj cytat z książki W cudzych butach