Odważne dusze

Robert Schwartz Wydawnictwo: Samsara ezoteryka, senniki, horoskopy
Your Soul's Plan: Discovering the Real Meaning of the Life You Planned Before You Were Born
2018-01-01
ezoteryka, senniki, horoskopy
2018-01-01
Magdalena Niemczyk
reinkarnacja spirytyzm

Ta książka może sprawić, że przestaniesz oceniać życie innych ludzi.

Całkowicie zmienia spojrzenie. Zrozumienie jest dostępne ludziom obudzonym.

Swietne wprowadzenie dla osob nieobytych w temacie reinkarnacji, wiedza wylozona w przystepny i ciekawy sposob. Smialo mozna rzec tez, ze jest to w pewnym stopniu ksiazka dajaca uczucie ukojenia ku pokrzepieniu obolalych serc, dajaca nadzieje na sens cierpienia.

Na półkach: , , , ,

Bardzo interesująca książka , napisana przez Roberta Schwartza , goszczącego już w Polsce z wykładami . Napisana na zasadzie dokumentu , przedstawia niezwykle istotne zagadnienia i fakty . Bardzo polecam osobom o otwartym umyśle, oraz wszystkim pragnącym duchowego rozwoju , ukierunkowania i wiedzy .Książka dająca nadzieję , zrozumienie i pocieszenie .
Ta książka zjawiła się...

Świetna pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem duchowym. Potwierdzają się rzeczy przeczytane w innych książkach. Lektura ta może stanowić źródło zrozumienia i pocieszenia w trudnych momentach życiowych. Polecam!

www.twojekronikiakaszy.pl
FB:Centrum Rozwoju Przestrzeni Serca

Kilka dni temu skończyłam czytać książkę ''Odważne dusze''.Żadna książka w tej tematyce,nie wywarła na mnie tak dużego wrażenia.Dała mi dużo do myślenia.Szukamy pytań,odpowiedzi na szeroko pojętne cierpienie,którego doświadczamy na każdym kroku i w różnej postaci.Każdego Nas dotyka strata jaką jest śmierć bliskiej osoby,ciężkie zmagania z chorobami czy traumatyczne...

Wspaniała książka, która potwierdziła wszystko, co myślę o ludzkim życiu: tak właśnie jest, z nami. Zawsze jest wybór, ale wszystko pozostaje z góry zaplanowane: i nie ma odwrotu.

Dopiero co wczoraj skończyłam ja czytać i wciąż do teraz jestem pod ogromnym wrażeniem po tej lekturze.
Ta książka może nie jest dla każdego. Albo inaczej, nie każdy będzie na nią gotowy. Jednak jeśli jesteśmy na tyle otwarci, by uwierzyć, że koncepcja planowania przedurodzeniowego jest możliwa, to wszystko nabiera zupełnie innego znaczenia. Nic nie dzieje się przypadkiem i...

Książka jest naprawdę bardzo inspirująca i zwraca uwagę na najistotniejsze rzeczy, natomiast zabrakło w niej trochę rzetelności.

Na półkach: , , , ,

Wspaniała książka. Podobna do "Wędrówki Dusz" M.Newtona. Polecam z całego serca :)

• Chcę w prezencie
  • 2014
  • Ezoteryka
  • Duchowość
  • Open your mind & Be smart💡

Dodaj cytat z książki Odważne dusze