Odważne dusze

Okładka książki Odważne dusze
Robert Schwartz Wydawnictwo: Samsara ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Your Soul's Plan: Discovering the Real Meaning of the Life You Planned Before You Were Born
Samsara
2018-01-01
2010-01-01
Magdalena Niemczyk
reinkarnacja spirytyzm

Z BIBLIOTEKI MOJEGO PRZYJACIELA

Książka dla osób, których nie obejmują stereotypy, tradycja wiary. Dla wszystkich, którzy czują wewnętrznie że podawane sprzeczności jako nauka, są niewystarczające. Dla każdego, kto szuka wyjaśnień i potrzebuje jeszcze jakiejś alternatywy dla rozwoju duchowego.

Z BIBLIOTEKI MOJEGO PRZYJACIELA

Czy wydarzenia z naszego życia zostały przez nas zaplanowane przed urodzeniem?
Jak traumy, cierpienie, straty i przykre doznania pomagają nam rozwijać się duchowo i doskonalić?
Na te pytania odpowiada Robert Szwartz w książce "Odważne Dusze".
Jest to zbiór spostrzeżeń autora i historii ludzi po naprawdę ciężkich doświadczeniach życiowych, którzy za pomocą mediów próbują poznać cel największych życiowych wyzwań.
Akceptacja, wdzięczność, wrażliwość, empatia, i przebaczenie - są to najważniejsze aspekty zawarte w tej książce i czuję, że to dzięki niej mogę je rozwijać.
Ogromnie się cieszę, że posiadam takie złoto w swojej biblioteczce.
Jeśli prześledzimy wszystkie kartki to jesteśmy na najlepszej drodze do zrozumienia sensu życia.
Moje odczucia do teorii publikacji są zrównoważone, częściowo ułatwiają mi pogodzenie się i przyjęcie pewnych zdarzeń , ale czy całkowicie się z nią zgadzam? Niekoniecznie wszystko mnie przekonuje, a i tak uważam, że zakup Odważnych Dusz to był #musthave .

Czy wydarzenia z naszego życia zostały przez nas zaplanowane przed urodzeniem?
Na te pytania odpowiada Robert Szwartz w książce "Odważne Dusze".

Niesamowita książka! Pozwala spojrzeć na swoje życie z nowej, logicznej dla mnie, perspektywy. Daje wiarę w to, że wszystko, co nas spotyka jest lekcją, która ma nam służyć i być może zaprowadzić do czegoś lepszego. Polecam !

Ta książka może sprawić, że przestaniesz oceniać życie innych ludzi.

Ta książka może sprawić, że przestaniesz oceniać życie innych ludzi.

1997

Całkowicie zmienia spojrzenie. Zrozumienie jest dostępne ludziom obudzonym.

Całkowicie zmienia spojrzenie. Zrozumienie jest dostępne ludziom obudzonym.

Swietne wprowadzenie dla osob nieobytych w temacie reinkarnacji, wiedza wylozona w przystepny i ciekawy sposob. Smialo mozna rzec tez, ze jest to w pewnym stopniu ksiazka dajaca uczucie ukojenia ku pokrzepieniu obolalych serc, dajaca nadzieje na sens cierpienia.

Przypadki w życiu człowieka, które przypadkami nie są.

Przypadki w życiu człowieka, które przypadkami nie są.

Na półkach: , , , ,

Bardzo interesująca książka , napisana przez Roberta Schwartza , goszczącego już w Polsce z wykładami . Napisana na zasadzie dokumentu , przedstawia niezwykle istotne zagadnienia i fakty . Bardzo polecam osobom o otwartym umyśle, oraz wszystkim pragnącym duchowego rozwoju , ukierunkowania i wiedzy .Książka dająca nadzieję , zrozumienie i pocieszenie .
Ta książka zjawiła się u mnie w odpowiedzi na moje prośby .

Ta książka zjawiła się...

Świetna pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem duchowym. Potwierdzają się rzeczy przeczytane w innych książkach. Lektura ta może stanowić źródło zrozumienia i pocieszenia w trudnych momentach życiowych. Polecam!

www.twojekronikiakaszy.pl
FB:Centrum Rozwoju Przestrzeni Serca

www.twojekronikiakaszy.pl
FB:Centrum Rozwoju Przestrzeni Serca

Polecam jako wprowadzającą lekturę do zagadnienia regresji w poprzednie życia. Skupia się w mniejszym stopniu na wyższych zagadnieniach duchowych, a bardziej stara się przybliżyć temat poprzez skupienie na znaczeniu naszego pozornie zwykłego życia i jego trudnościach. Poleciłabym lekturę zwłaszcza osobom w ciężkich sytuacjach życiowych, być może pomoże ona dostrzec większe, wyższe znaczenie spotykanych wyzwań i jedną, kluczową, podstawową prawdę - wszystko, co nas spotyka, jest tym, czego pragnęliśmy i czego potrzebowaliśmy na głębszym duchowym poziomie. Książka może zainteresować także sceptyków, bowiem w zupełności pozbawiona jest nawiedzonego, pretensjonalnego tonu.

Robert Schwartz Odważne dusze Zobacz więcej