Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zyskaj zdrowie i energię życiową

Joseph Murphy Wydawnictwo: Rebis poradniki
2013-05-01
9788375101942
Piotr Turski
szczęście zdrowie motywacja

Lektura jest rewelacyjna i naprawdę inspirująca. Potrafi podnieść na duchu i pomóc w trudnych momentach życiowych, jeśli tylko otworzymy się na przedstawione w niej koncepcje! Gorąco polecam osobom, które szukają pocieszenia :)

Budująca, inspirująca, niezwykle pozytywna, wręcz natchniona książka. Szkoda skończyć przygodę z nią na jednorazowej lekturze, warto zaglądać do niej od czasu do czasu. Zamiast czytać gazetę lub oglądać wiadomości telewizyjne :)

Nie przepadam za poradnikami. Jednak Joseph Murphy nalezy do moich ulubionych poradnikowych pisarzy. "Gdy wszystko idzie źle, i nie masz dokąd pójść"- wtedy warto przeczytać ze dwie kartki tej książki. Bo jest w niej całe morze optymizmu. I dość przekonujących argumentów dla osoby, która jest wierząca. Polecam.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie