Wojny trybuna ludowego. Przypadek Andrzeja Leppera

Okładka książki Wojny trybuna ludowego. Przypadek Andrzeja Leppera
Sławomir Drelich Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika historia
historia
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Okładka książki Politeja. Vol. 45 (2016) Bożena Bankowicz, Joachim Diec, Sławomir Drelich, Arkadiusz Górnisiewicz, Andreas Kinneging, Tomasz Kubin, Paweł Laidler, Miron Lakomy, Tomasz Młynarski, Oleksandr Moskalenko, Dymitr Romanowski, Małgorzata Staszczak - Ciałowicz, Paulius V. Subačius, Marta Tomczak, Ewelina Waśko-Owsiejczuk, Janusz Józef Węc, Michał Zabdyr-Jamróz
Ocena 0,0
Politeja. Vol.... Bożena Bankowicz, J...