Alicja TwardowskaWojciech Próchniewicz Wydawnictwo: Werset muzyka
Werset
muzyka
Wesołe instrumenty

Pięknie wydana książka w twardej oprawie z cudownymi ilustracjami instrumentów. Z książki dowiadujemy się o orkiestrze oraz instrumentach strunowych, dętych i perkusyjnych. Opis instrumentu poprzedza krótkie opowiadanie oraz ciekawostka.
Nie wiadomo czym zasłużyły sobie niektóre instrumenty muzyczne, że używa się ich nazw jako żartobliwych porównań... Nieraz słyszeliśmy,...

Dyskusje

• Dla dzieci i młodzieży
  • Dzieciństwo
  • Domowa biblioteczka
  • Literatura polska
  • Czytane dzieciom
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Mam :)

Dodaj cytat z książki Wesołe instrumenty