Pogoda dla dwojga

Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Książki o miłości - Nora Roberts literatura obyczajowa, romans
Local Hero, Blithe Images
literatura obyczajowa, romans
2015-09-28
Anna Bieńkowska, Michał Jankowski
Książki o miłości - Nora Roberts

Ciekawe opowiadania ;) Sama nie wiem, które bardziej mi się podobało, może to pierwsze ;)

Dwa urocze opowiadania o tym co w zyciu najwazniejsze o milosci. Bo milosc to jest sila. Dobrze bylo sobie przypomniec jak pisze Nora a ta ksiazka to taki mily i slodki relaks na chlodne dni.

Ten tom przypadł mi bardzo do gustu. Pierwsza powieść bardzo Mnie zaciekawiła. Kobieta wychowująca sama dziecko które już dorasta i ma swoje pasje wymaga więcej uwagi a Hester która pracuje w biurze nie ma tak czasu,że zająć się synem kiedy skończy lekcje więc podrzuca go opiekunce. Ale wszystko się przewraca o 180 stopni kiedy poznaje przystojnego autora komiksów które...

Ze względu na fakt, że "Pogoda dla dwojga", składa się z dwóch niepowiązanych historii, pozwolę sobie ocenić je osobno.

"Jak dobrze mieć sąsiada"

Miłe, ciepłe opowiadanie o samotnej matce i dość ekscentrycznym twórcy komiksów. Opowieść pełna sympatii, miłości(nie tylko na linii kobieta-mężczyzna), codziennych trosk, małych i dużych radości.

"Dziewczyna z okładki"

Ta...

1964

Oba opowiadania powstały w początkowym okresie twórczości N.R.Dzieli je jednak sześcioletnia przerwa,która uwidacznia już pewną zmianę,na lepsze,
w pisarstwie autorki.Zamieszczona w książce,jako pierwsza,opowieść"Jak dobrze mieć sąsiada" ma w sobie wiele ciepła i uroku i ona ratuje tę pozycję wydawniczą.Druga powiastka nawet nie zasługuje,według mnie, na miano...

Zbyt banalne i przewidywalne dwa opowiadania. Przeczytałam podczas chorobowego leżenia w łóżku z braku czegoś innego. Typowe romansidła

Też chcę takiego sąsiada jak w pierwszym opowiadaniu, które od początku jest przewidywalne. Romansidło do poduszki.

Dwa opowiadania w stylu-miłość od pierwszego wejrzenia

Bardzo fajna książka. Polecam

1939