Przewieszenie

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Forst (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Filia
literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Powrót komisarza Forsta

59 Link do recenzji

Książka o wiele lepsza od pierwszej części. Szybko się ją czyta, ma zaskakujące zakończenie.

Szybko, sprawnie, ciekawie, bez półtorastronnicowych opisów i zbędnego sratatata. Wątki ciekawie się splatają, zakończenie zaskakuje i zachęca do kolejnej części. Do tej pory nie wiem jak Mróz zamierza połączyć te wszystkie wątki w całość, żeby to miało ręce i nogi, ale wierzę, że jeszcze nie raz się zdziwię. Lepsza niż pierwsza, w mojej opinii.

Nie wiem dlaczego większość osób uważa że 1 tom jest słaby ? W ekspozycji co chwilę coś się działo, wartka akcja znakomicie się to czytało !
W przewieszeniu oprócz zabójstw w górach i zaskakującym zakończeniu nic specjalnego się nie dzieje.. wręcz od drugiej połowy książki fabuła się "ciagnie"
Mimo to jutro sięgam po trawers by dowiedzieć się co czeka Forsta dalej...

Nie mogę uwierzyć, że autorowi udało się złapać mnie na dokładnie tę samą sztuczkę z plot twistem na dokładnie ostatniej stronie. A gdy zginęła Agata mówiłam sobie "Że co, drugą dziewczynę zabili Wiktorowi? To już będzie taki zwyczaj? A może by tak pierwszą wskrzesić?" Historia przypadła mi bardziej niż ta w pierwszej części. Z jednej strony przeraża, z drugiej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudem dobrnąłem do końca 1. tomu (którego wg mnie mogłoby nie być) i oto taka nagroda! Świetna , szybka akcja, czyta się w jeden wieczór z zapartym tchem.

Audiobook
Lektor: Krzysztof Gosztyła
Ocena: 9/10

Fantastyczny lektor, doskonale interpretuje, a głosem zagra każdego. Pozwala przymrużyć oko na niedoskonałości książki.

Na górskich szlakach giną turyści, to nie jest seria przypadkowa seria. Frost podąża za morderca. Niedługo okazuje się ze on staje się głównym podejrzanym.
Seria z Forstem jest goda przeczytania.

Bardzo sensacyjna opowieść, zdecydowanie lepsza od poprzedniej części. Zapewne spodoba się osobom, które lubią niesamowite zwroty akcji, prostą fabułę i nieskomplikowany język. Ogólnie na plus.

Ciekawy rozwój wydarzeń, po trzeci tom ide z nadziejami :)

Świetnie się czyta i książka trzyma w napięciu aż do samego końca. Miałem całkiem inne scenariusze w głowie po przeczytaniu pierwszego tomu ale to co dostałem bardzo mi się spodobało i zachęciło do sięgnięcia po kolejną część, a o to chyba chodzi i dobrze świadczy o historii. Polecam.

Dyskusje

8 608