Przewieszenie

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Forst (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Filia

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Powrót komisarza Forsta

59 Link do recenzji

Audiobook - Krzysztof Gosztyła
Akcja za akcją, jak zresztą zawsze.
Koniec oczywiście zaskakujący, jak w każdej książce R. Mroza.
Kolejny tom czeka ;)

Drugie spotkanie z Forstem okazało się być zdecydowanie dużo lepsze niż pierwsze. Akcja nabrała tempa i ciężko mi było odłożyć książkę, nawet na przysłowiową chwilę! A zakończenie ścięło mnie z nóg, dawno nie byłam w takim w szoku 🙈

jaka moneta będzie następna?

Z całym szacunkiem do Pana Mroza, ale słabo to wyszło, niestety. Do połowy całkiem przyzwoicie, czyta się z zaciekawieniem, a później to się zrobiło nudno Fieeeeee

Tak powinna wyglądać kazda kontynuacja.

Chociaż osobiście bardzo lubię autora, jak też historie opowiedziane na kartach książek, to mam już lekko dość.
Rozumiem że Remigiusz Mróz jest ich fanem, i dlatego też umieścił fabułę kryminałów w ich scenerii,ale ileż można?

Przez sposób skonstruowania serii złamałam zasadę aby książki z serii przeplatać innymi. Zakończenie pierwszej części zmusiło mnie do sięgnięcia od razu po kolejną. Świetnie się czyta, bardzo ciekawa, wciągająca

Świetna.
Fakt, że dzieje się w Tatrach, które kocham całym sobą, to wisienka na torcie, jakim niewątpliwie jest ta książka o wartkiej akcji.
Już nie mogę się doczekać "Trawersu" :-)

Kolejna książka z serii o komisarzu Forst i kolejna bardzo dobra ! Trzyma czytelnika w niepewności aż po ostatnie strony , gdzie dochodzi do następnych nieobliczalnych wydarzeń i czytelnik ma ochotę na kolejna książkę z tej serii! Tutaj zawsze dzieje się coś nieobliczalnego !! Polecam !!

Nie polubiłam komisarza Forsta - nadęty z niego "buc", jakis taki niesympatyczny a do tego nijaki.
Nie polubiłam się również z tą powieścią, która w mojej opinii jest naciągana od pierwszych stron. Miałam wrażenie, ze autor pisał ją w pośpiechu i na kolanie... aby tylko wydać i zarobić. Do tego ciągnie się i wlecze już od pierwszych stron - nie wciąga a nudzi.
Brakuje w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to