Dziewczyna z pociągu

2015-01-01
Data 1. wydania:
2015-01-13
Jan Kraśko
alkoholizm debiut literacki dziewczyna groza literatura angielska niebezpieczeństwo oszustwo poszukiwanie prawdy prawda strach tajemnica thriller
Inne

więcej Więcej

Czytałam tę książkę podczas podróży (może nie pociągiem, ale zawsze) i podpasowała mi. Zakończenie mogło być lepsze, jednak całość na plus. Cieszę się, że nie sugerowałam się opiniami i sięgnęłam po tę pozycję. Autorka bardzo dobrze przedstawiła portret psychologiczny osoby uzależnionej od alkoholu.

Trudno się momentami połapać w bohaterkach i timelinie :(

Trochę naiwny i mało realny ale mimo wszystko wciągający pełen zwrotów akcji thriller kryminalno psychologiczny. Film o dziwo lepszy niż książka.

Bardzo wciągająca, super plot twist.

Historię Rachel czyta się szybko ale nie przez to że jest wciągająca. Bynajmniej. Irytujący bohaterowie, powtarzające się schematy, mało wciągająca fabuła i przewidywalne zakończenie. Jak na bestseller to bardzo słaba historia.

Dobrze się czyta, ale bohaterki są tak irytujace, że miałam ochotę je zamordować. Autorka niby chce mylić tropy, ale jakoś to nieprzekonuje. Takie to wszystko nie bardzo.

Słabe.

Dobra lektura, ale zakończenie było dla mnie trochę słabe..

Pewnie gdybym miała ją czytać, a nie słuchać, to raczej bym nie skończyła. Ale słuchając tak "przy okazji" momentami nawet trochę wciągała, zdołałam też poniekąd zrozumieć poziom bezradności i braku kontroli głównej bohaterki, szczególnie po końcowych wyjaśnieniach. Fakt, męczyła czytelnika, ale wydaje mi się, że ludzie z podobnymi problemami właśnie tacy mogą być w...

Książka moim zdaniem dość kiepska. Fabuła się ciągnie, główna bohaterka irytuje, całość trochę męczy. Plus za dość niespodziewane zakończenie.

42 804
    9 676