Beat of the Heart

Okładka książki Beat of the Heart Katie Ashley
Okładka książki Beat of the Heart
Katie Ashley Wydawnictwo: Smashwords Cykl: Runaway Train (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Runaway Train (tom 2)
Smashwords
2013-10-16
2013-10-16

Bardzo lubię książki o gwiazdach rocka i może ktoś zarzucić że są powtarzalne- niech tam będą ale bardzo fajnie się je czyta a ta część była dość gorąca chwilami jak i meksykańska stron AJ i sycylijska Mii. Mia dziewczyna z nieciekawą przeszłością z facetami, co jeden to większy kretyn jest zakompleksiona i nie może uwierzyć że facet jak AJ może chcieć się z nią spotykać a co dopiero zakochać. Stawia go na równi z byłymi i jej temperament karze jej unosić się honorem i uciekać a nie pogadać. To doprowadza do sytuacji że ukrywa przed nim ciąże. Kurcze gdyby AJ nie był wytrwały mógłby nigdy nie dowiedzieć się o Belli. Jednak wszystko się wyjaśnia i w końcu są razem. Jedna z powodu na tryb pracy chłopaków pewnie nie raz będą spory o fanki, których kreatywności nie można przewidzieć. Dee jest rewelacyjny, kurcze gdzie takich kumpli chowają😀. Już nie mogę doczekać się co będzie dalej.

2056

Po latach złych relacji i zdradzania przez ex-narzeczonego, dwudziestoośmioletnia Mia Martinelli woli uzdrawiać serca swoich pacjentów za pomocą opieki kardiologicznej, a nie ryzykować konieczności ponownego złamania swojego serca. Ale to wszystko sprowadza się do zatrzymania, kiedy troska o głowę technika Runaway Train stawia ją w orbicie perkusisty i Latynoskiego Kochanka, AJ’a Resendiz. Po upalnym weekendzie pełnym ekscytującej pasji, intencją Mii jest wydostanie się z sercem bez szwanku, ale zostaje ono poddane wątpliwości przez szelmowskie poczucie humoru, zwłaszcza, gdy on nadal chce się z nią widywać. Ale gdy brutalna rzeczywistości kolekcji wielbicielek AJ’a powoduję nadejście jej niepewność, Mia kapotuję się, pozostawiając go przykutego kajdankami do prysznica.

AJ nigdy nie wyobrażał sobie, że po dwóch tygodniach najlepszego seksu i kobiecego towarzystwa, jakiego kiedykolwiek doświadczył, to on musi zostać uratowany przez kolegów z zespołu z jego więzienia pod prysznicem. Choć stara się zapomnieć o zmysłowej brunetce, której krzywizny powodują u niego ślinotok, AJ nie może pozbyć się jej z głowy... czy z sercu. Kilka miesięcy później, kiedy w końcu poszukuję Mii dla odpowiedzi, dlaczego odeszła, nic nie mogło go przygotować na zmiany w swoim życiu.

Czy AJ udowodni Mii, że niezależnie od kobiet dla jego ciała, jego serce należy tylko do niej?

Na półkach: , , , , , , , ,

Drugi tom i historia kolejnego członka Runaway Train - perkusisty - Alejandro Joaquin Resendiz - znany nam jako AJ oraz płomiennej włoskiej pielęgniarki - Mii Martinelli.

Po wielu zastrzeżeniach po tomie pierwszym liczyłam na poprawę i całe szczęście poprawa jakaś była.
Historia Mii i AJ'a mnie wciągnęła, była przyjemna, płomienna. Starcie z jednej strony dwóch charakternych, płomiennych meksykańsko - włoskich charakterów, a z drugiej strony bezbronnych w zaistniałej sytuacji. AJ to urzekający facet i tak naprawdę potrzebował trochę zaparcia aby nie odpuścić w staraniach o Mię.
W tym tomie dużo mniej jest niestety rockowego środowiska - czego żałuję, za to jest motyw ciąży - co mnie raduje.
Nie mogę niestety powiedzieć, że autorka jest wybitną, ani dobrą pisarką, bo bardzo wiele brakuje tym książkom do ideału.
Jeśli ktoś polubił bohaterów to warto po nią sięgnąć. AJ jest naprawdę urzekający - wiem, wiem powtarzam się - i warto ulec jego urokowi.

Aj 25 letni perkusista znanego zespolu, Mia 28 letnia pielegniarka, ktora przezyla juz nie jeden zawod milosny w zyciu.
Kiedy sie spotykaja ona od razu przykuwa jego uwage jednak bojac sie zranienia odmawia mu kiedy on proponuje jej kolacje. Po kilku probach Mia w koncu ulega i umawia sie z Ajem. Od samego poczatku to jest tylko seks i pozadanie, ona pamietajac co zrobil jej byly narzeczony nie potrafi uwierzyc, ze podoba sie Ajowi skoro wokol jego zespolu kreci sie tyle pieknych i mlodszych dziewczyn.
Jedno nieporozumienie przekresla ich znajomosc, ona odchodzi, on probuje jej to wytlumaczyc ale ona nie daje mu takiej mozliwosci.
Mija kilka miesiecy, na horyzoncie pojawia sie jej byly narzeczony, ktory rok wczesniej odszedl od niej z jej najlepsza przyjaciolka. Teraz jednak twierdzi, ze zrobil blad i zawsze ja kochal. Mia rozwaza czy powinna dac mu szanse, poniewaz zdradzajacy narzeczony dal jej trzy szczesliwe lata, a z Ajem spedzila dwa tygodnie w niepewnosci.
Mia dowiaduje sie takze, ze jest w ciazy co jest dla niej duzym zaskoczeniem, bo nigdy nie czula instynktu macierzynskiego.
Czy wroci do Aja, a moze da szanse wieloletniemu narzeczonemu? O tym przekonacie sie czytajac te ksiazke.
W tej czesci autorka nawiazuje czesto do pozostalych czlonkow zespolu co mi sie bardzo podobalo, ksiazke bardzo dobrze sie czytalo, glowni bohaterowie byli bardzo temperamentni, polecam!

Czytając o zespołach rockowych, czy nawet w "normalnym" życiu moja uwaga zawsze, powtarzam ZAWSZE skierowana jest na tych skrytych za bębnami facetów. Moje koleżanki kochają gitarzystów i głównych wokalistów, a ja nie. Perkusista... to jest ON!
AJ, ochhh AJ - mój ideał :) jestem w nim zakochana!
A sama książka? Przewidywalna jak i część pierwsza, ale ani trochę nie umniejsza to mojej sympatii.
Polecam!

AJ, ochhh AJ - mój ideał :) jestem w nim zakochana!
A sama książka? Przewidywalna jak i część pierwsza, ale ani trochę nie...

Kolejny tom w ogóle nie zawodzi. AJ i Mija to niesamowicie żywiołowa para (zwłaszcza w sypialni). Mimo, że AJ jest świetnym facetem. Polubiłam go od samego początku. Jeśli czegoś naprawdę chce to dąży do tego żeby to dostać, a po spotkaniu seksownej pielęgniarki chce tylko jej... Mia z kolei jest strasznie upartą kobietą. Niestety demony przeszłości nie pozwalają jej zaangażować się w nowy związek...
Po burzliwych chwilach para jednak odnajduje swoje szczęśliwe zakończenie :) Polecam.

pewnie znowu zaczęłam czytać serię od środka ale ta historia była urocza. szczególnie końcówka.

To jednak nie moje klimaty. Pierwsza część mnie nie przekonała, druga tym bardziej. Moją ocenę podciągają ostatnie rozdziały, bo one w moim odczuciu wniosły jakiś sens do książki, reszta to tylko strata czasu.

Na półkach: , , , , , ,

Lepsza od pierwszej części zdecydowanie. Lubię książki o niegrzecznych facetach i taka była. Mia momentami mnie irytowała, ale na szczęście przejrzała na oczy w pewnym momencie

• Muzycy
  • Ciąża