Zakazana miłość

Nicole Jordan Wydawnictwo: Amber Cykl: Legendarni kochankowie (tom 2) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Lover Be Mine
Agnieszka Dębska
Amber
miłość romanse kochankowie skandale konwenanse tajemnice
Lover Be Mine
Legendarni kochankowie (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Dębska
Romans Historyczny [Amber]
miłość romanse kochankowie skandale konwenanse tajemnice

Historia Sophie i Jacka inspirowana jest sztuką Szekspira "Romeo i Julia". Rzeczywiście mamy tu zatarg, który ojciec bohaterki pielęgnuje przez całą powieść, jednak jak się później okazało wystarczyła odpowiednia przysłowiowa marchewka, aby wszyscy byli szczęśliwą rodziną.
Główny bohater zmaga się z traumą z dzieciństwa, a wyleczyć może go oczywiście tylko Sophie. Młodzi od...

Uwielbiam książki Nicole, seria o legendarnych kochankach wciąga od pierwszej strony. Tak jest i tym razem.

1911

Przyjemny, lekki romans historyczny. Czyta się lekko i z uśmiechem. Polecam na długi, zimowy wieczór.

Książka z serii miła, lekka i przyjemna. Szybko się czyta. Może trochę banalna ale na pewno zapewni rozrywkę.

Dzisiaj przychodzę z negatywną recenzją. Nie wiem co jest przyczyną tak niskiej oceny – albo tematyka jest już tak nudna, że się nie da jej czytać, albo ja jestem tak przewrażliwiona w ostatnim czasie na punkcie wszystkiego i czepiam się niepotrzebnie, ale fakt pozostaje faktem! O jaką książkę chodzi? Jeśli chcecie, zjedźcie niżej i się przekonajcie!

„Zakazana miłość”...

Druga część serii o legendarnych kochankach ,jest trochę słabsze od pierwszej części , ale na pewno nie zawiedzie fanów gatunku.

O masakra...

Trochę się będę powtarzać, ale ponieważ wszystkie książki cyklu są pisane wg identycznego schematu, to ciężko tego uniknąć. Zresztą - skoro autorce wolno, to mi tym bardziej :D.
Mamy więc Onego - hultaja, pirata, nieskorego do ustatkowania się, lubiącego przypadkowe numerki, pochodzącego z szalonego rodu. Mamy też Oną - niby nieśmiałą, ale jednak nie nieśmiałą, dziewicę z...

Klasyczna opowieść o niezdecydowaniu. Najpierw Jack nie mógł się określić, czy kocha Sophie, potem prawie olał sprawę, chociaż wcześniej mimo wszystko chciał z nią być. Ja rozumiem - chciał dla niej dobrze, ale ona tego nie wymagała, więc wszystko byłoby dużo łatwiejsze. Niestety dobre książki nigdy nie są łatwe, a ta taka była. Podobała mi się bardzo postać ciotki Sophie,...

Jedna z niewielu książek, których nie tylko nie udało mi się dokończyć, ale utknęłam zaraz na początku. Nie wiem, co w niej jest, ale nie potrafię się zmusić, żeby brnąć dalej w tę historię.

Odczekam jeszcze trochę i spróbuję drugiego podejścia. Może wtedy się uda...

• Romans historyczny
  • E-book
  • 2019
  • Przeczytane - 2017
  • Posiadam :)
  • 2017

Dodaj cytat z książki Zakazana miłość