Księżniczka z bajki

Nicole Jordan Wydawnictwo: Amber Cykl: Legendarni kochankowie (tom 1) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
Princess Charming
Data 1. wydania:
2012-01-31
Aleksandra Januszewska
Amber
skandale konwenanse miłość romans bal podróż zemsta
Princess Charming
Legendarni kochankowie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Aleksandra Januszewska
Romans Historyczny [Amber]
skandale konwenanse miłość romans bal podróż zemsta

lekka, przyjemna z cyklu "nieambitnych":) Lektura w sam raz na wakacje czy urlop

Bardzo fajny romans, nie podobny do jej wcześniejszych. Zazwyczaj stosuje chwyt na mnogość scen miłosnych, a tym razem skupiła się na złożonych osobowościach i to pociągnęło akcję.
Ciemnowłosy libertyn, ale z honorem, to Ash, głowa rodziny Wilde'ów. Zostaje on skojarzony z przyjaciółką siostry, Maurą. Jego młodsza siostra wpadła bowiem na pomysł kojarzenia par na zasadzie...

Ciekawy romans historyczny z bardzo fajną fabułą, wartka akcja...świetnie napisany, czytało mi się doskonale zrobił na mnie dobre wrażenie,pełny niesamowitych przygód, cudownych miłości.
Bardzo lubię czasami sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego,a ta lektura była bardzo przyjemna,świetna przeczytam z przyjemnością. Idealny romans na miły wieczór.

Na półkach: , , , ,

Bardzo fajny romans historyczny z ciekawym wątkiem, odrobina romantyzmu, szczyptą zasad etykiety sprzed 200 lat.

Bardzo, bardzo, bardzo spodobała mi się ta powieść. Zabawna, wciągająca, a przede wszystkim interesująca. Jedyne co mi nie pasowało to niesamowicie ckliwe i możliwe do przewidzenia zakończenie, ale poza tym nie mam nic do zarzucenia tej książce. Mogę jedynie ją serdecznie polecić.

O wszystkich tomach z cyklu mogłabym w sumie napisać dokładnie to samo.
On i Ona. I Przeznaczenie oczywiście. Tu się nie lubią, tu lecą na siebie tak, że Ona jęczy, a jemu staje gdy tylko na siebie popatrzą. On - doświadczony hulaka, który nie chce żony i kpi z idei "legendarnych kochanków", którą sprzedaje mu jego siostra-romantyczka. Ona - dziewica z charakterem, która ma...

Fajna historia

Cudowna książka. Polecam ♥

Może wydawać się to dziwne lecz lubię te książki.Te romanse, rodem z Anglii sprzed 200 laty.
Może dlatego, że są bardzo lekkie i niezobowiązujące.
Ale nie chcę napisać,że są do niczego, bo to to nie.
Tu fabuła jest aż, za prosta. Maura chcę zemścić się na arystokracie Deeringu, za przyczynienie się do śmierci jej ojca.
W grę wchodzi też odzyskanie konia.
Markiz Ash, jej w...

Świetny romans historyczny, pełen wartkiej akcji, przygód, miłości ale i sporej dawki humoru. Dobra lektura na długie, zimowe wieczory .

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne