rozwińzwiń

Więcej krwi

Okładka książki Więcej krwi Jo Nesbø Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Więcej krwi
Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Krew na śniegu (tom 2) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Z herezją mu do twarzy

1414 108 128

Nie wciągnęła mnie tak jak pierwszy tom, ale i tak miała niesamowity klimat

Nie wciągnęła mnie tak jak pierwszy tom, ale i tak miała niesamowity klimat

Dobrze mi się tę książkę czytało, zarwałam dla niej noc. Coś innego, ciężko ją uznać za typowy kryminał. Akcja bardziej skupia się na wątku obyczajowym. Sama jestem zaskoczona, bo kompletnie nie tego się spodziewałam a mimo to jestem na tak. Historia ciekawa, wciągająca, z intrygującymi bohaterami, zakończenie na plus. Moja ocena to naciągane 8/10.

Takie sobie.

Takie sobie.

Czy wierzę w przemianę człowieka? Mam mieszane uczucia, tak też było w trakcie lektury. Pozycja krótka i przeczytałam bo chciałam wiedzieć co dalej po pierwszym tomie. Nie zachwyciłam się, choć nie powiem że to było złe.

Oj pamiętam , że słabiutkie to było dzieło p. Nesbo . Nigdy nie przepadałem za tym pisarzem . I tak pewnie zostanie .

Krótka historia o tym jak człowiek ucieka przed długami, o miłości i ludzkim zwyczajnym bólu. Czyta się szybko i przyjemnie.

Książka na jeden wieczór, ale bardzo miłe zwieńczenie jako drugi tom. Jon, zabójca i dealer staje się innym człowiekiem, który pragnie rodzinnego życia w momencie, kiedy musi uciekać przed swoim byłym pracodawcą. Przemiana, które chyba nie doświadcza żaden przestępca z narkotykowego światka...

To było moje kolejne podejście do autora, no i jednak nie, nie iskrzy między nami zupełnie. Nie podoba mi się styl, pomysł na akcję. Dla mnie nudnawo.

Szybka, wciągająca można przeczytać na raz przy kawie :D

Szybka, wciągająca można przeczytać na raz przy kawie :D

Przestępca oszukuje swojego szefa i ucieka na daleką północ Norwegii. Fabuła nie zachwyca, bohater dużo rozważa i rozmyśla z czego i tak nic nie wynika. Na plus to ukazanie specyficznego klimatu małej wioski na końcu Norwegii.

4 218
    1 796