Krew na śniegu

Patronat LC
Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Krew na śniegu (tom 1) Seria: Ślady zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Blod på snø
Data 1. wydania:
2015-01-01
Iwona Zimnicka
Wydawnictwo Dolnośląskie
kobieta kryminał literatura norweska literatura skandynawska mężczyzna przestępstwo samotność uczucie zabójstwo zemsta
Blod på snø
Krew na śniegu (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Iwona Zimnicka
Ślady zbrodni

Oficjalne recenzje i

Historia pewnej niemożliwej miłości

[ 59 ] Link do recenzji

Ciekawa koncepcja stworzenia krótkiego opowiadania na książkę, jednak nijak ma się to do stylu i formy Harrego Hole. Mało „nesbowy” styl, jakoś nie porwała mnie ta opowieść o seryjnym mordercy zakochującym się w swojej przyszłej ofierze - żonie zlecającego. Można przeczytać, ale magii w tym nie dostrzegam, a szkoda ... Pomimo niewielkich gabarytów książka dłużyła się...

Udany kryminał, czytasz jednym tchem. Polecam.

Bardzo dobry kryminał, czyta się go jednym tchem.

Dla mnie to przede wszystkim książka o miłości, o wyrachowaniu a dopiero w tle jest kryminał.

Była okej, ale nic specjalnego. Książka na jeden wieczór.

Niewymagająca, całkiem przyjemna książka na do przeczytania na "raz".

Swoją przygodę z autorem chciałem zacząć od tej książki. Liczyłem na coś więcej, więc czuję zawód. Mam nadzieję, że kolejne będą lepsze.

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem, i osobiście widzę różnicę między polskimi pisarzami a zagranicznymi,
Ogólnie historia trochę banalna i do przewidzenia,

Książka krótka , więc akcje szybkie i krótkie. Czytało się dobrze i szybko , jednak szału nie ma . Zakończenie nie takie jak oczekiwałam.

Olav to morderca na zlecenie. Pracuje u Daniela Hoffmanna, który zajmuje się handlem narkotykami oraz usługami towarzyskimi (prostytucja) Zleca on pozbycie się swojej żony Olavowi. Główny bohater przyjmuje to zlecenie, mimo że nie zwykł krzywdzić kobiet. Sytuacja natomiast wymyka się spod kontroli po jakimś czasie Przyznam zaciekawił mnie ten audiobook. Podobał mi się...

Dyskusje

6 615