Kursk 1943. Niemieckie Spojrzenie.

Steven H. Newton Wydawnictwo: Napoleon V historia
historia
9788378892069
Mateusz Grzywa
II Wojna Światowa Wehrmacht front wschodni wojska pancerne bitwa pod Kurskiem

Wspaniała książka pod każdym względem. Doskonale wydana - twarde, grube, lakierowane okładki, solidnie szyta, papier biały dobrej jakości. Książka liczy 468 stron i zawiera 14 obszernych rozdziałów, 20 czytelnych map oraz liczne tabele w tekście, nie zawiera żadnych zdjęć.
Co do treści to od razu powiem , że jest to solidne kompendium wiedzy na temat samej bitwy oraz okresu...

Kursk 1943 - decydująca bitwa?
Kolejna książka wydawnictwa Napoleon V za mną. Wydanie, nie będę się powtarzał - rewelacyjne. Uwielbiam trzymać w dłoni tak pięknie opracowane książki. Drobne "ale" to mapy z tyłu. Są średniego formatu.
Wydawnictwo zwiera kompilację niemieckich raportów na temat bitwy. Każdy nowy raport jest poprzedzony wstępem autora, w którym...

• historia
  • II Wojna Światowa
  • II Wojna Światowa - Front Wschodni
  • Żanu chce przeczytać
  • Historia
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Druga Wojna Światowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kursk 1943. Niemieckie Spojrzenie.