Hopeless

Colleen Hoover Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Hopeless (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services
Amazon Digital Services
Hopeless (tom 1)
literatura młodzieżowa
angielski

Cudowna, fascynująca historia o miłości z nutą tajemnicy, która tylko podsyciła całą powieść, sprawiając, że skradła moje serce. Bohaterowie niezwykli i bardzo szybko przywiązałam się do Sky i Holdera. Byłam nieco sceptycznie nastawiona do tej książki, jednak z pewnością nie żałuję, że po nią sięgnęłam. Jak dla mnie, szczerze mówiąc, jedna z najlepszych powieści, jakie...

Historia już większości bardzo dobrze znana. Czytałam tę książkę dawno temu i szczerze mówiąc teraz nie pamiętałam z niej za dużo szczegółów. Postanowiłam przeczytać ją jeszcze raz – bo ja bardzo lubię czytać książki drugi raz – i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! To co tam zaczęło się dziać!

Cieszę się, że z biegiem czasu zapominam treści książek, bo mogę do nich wrócić...

Myślałam, że sięgam po nastolatkowie klasyczne romansidło, a tu okazuje się, że to pierwsza książka pełna tyłu emocji i trudnych sytuacji. Polecam wszystkim lubiących połączenia romantycznej więzi z tłem opowieści kryminalnej.

Przeczytałam ją w kilka godzin. Dosłownie. Pomimo tego, że książka jest o nastolatkach, to traktuje o bardzo poważnych problemach oraz przeżyciach. Czyta się ją z zapartym tchem. Nie spodziewałam się tego po niej. Myślałam, że będzie to kolejny romans dla nastolatek. Nie sądziłam, że rozczaruje się w tak pozytywny sposób.

Postaci same w sobie są naprawdę dobrze skonstruowane, historia jest wciągająca i widać sąd biorą się motywację bohaterów.

Gdy zaczęłam czytać "Hopeless" szczerze powiedziawszy - po pierwszych stronach miałam ochotę odłożyć tą książkę na bok i już do niej nie wracać.

Cieszę się jednak, że tego nie zrobiłam.

Pierwsze strony wskazują na typowy, przesłodzony romans dla nastolatek. Jednak, gdy zagłębiamy się w książkę, okazuje się, że ma ona nam do przekazania zdecydowanie więcej.

Wątek...

Bardzo mi się podobała. Szczerze polecam. Jedna z lepszych.

Genialna

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Hopeless to moje pierwsze spotkanie z twórczością Colleen Hoover. Sądząc po opiniach na temat pióra pisarki spodziewałam się pełnej emocji powieści z trudnymi wątkami. Czy tego właśnie można spodziewać się po tej książce?

Sky to siedemnastoletnia dziewczyna, która została adoptowana. Wiedzie dość spokojne i przewidywalne życie, niekiedy wręcz nudne- jak sama je określa....

21 793
    7 908