Patronat LC
Colleen Hoover Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Hopeless (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Absolutnie niesamowita!

214 Link do recenzji

Opinie [2 166]

Jedną z wielu rzeczy, za które kocham książki Colleen jest to, że nie potrafię żyć bez jej historii.
Sięgając po jej twórczość z góry jestem pewna, że zabraknie mi chusteczek, moje słabe serce zacznie mieć problemy, ja będę szukać powietrza, łzy będą zdobiły moje policzki tygodniami, a nawet latami, a mój światopogląd już nigdy nie będzie taki sam. 💔
Książki tej autorki...

Może to i jest książka młodzieżowa, ale nawet dla dorosłej osoby będzie ona ciekawa. O ile oczywiście ktoś lubi tego rodzaju historie. Mi bardzo przypadła do gustu. Jest w niej i niepewność i nadzieje, a przede wszystkim takie ciepło, dzięki któremu książka przykuła mnie do siebie jak magnes. To kolejna, ale też w pewien sposób nowatorska odsłona miłosnych historii. Niby...

Sky wiedzie z pozoru normalne życie u boku adopcyjnej mamy. Choć brak telewizji, telefonu czy Internetu może dla wielu nastolatków być problemem Sky jest szczęśliwa i wraz z przyjaciółką wiodą na pozór fajne nastoletnie życie. Kiedy Sky udaje się przekonać mamę do wysłania jej do publicznej szkoły wszystko się zmienia. Jej sny zaczynają nabierać sensu a poprzednie życie...

,,Bardzo dobrze prezentowałaś się na tle lodówki". Czytając to w nocy autentycznie wybuchnęłam śmiechem.

Po przeczytaniu większości książek Colleen Hoover w końcu udało mi się sięgnąć po ,,Hopeless" i mam problem z opinią. Początek słaby porównując inne pozycje tej autorki. Po ok. 230 stronach książka po prostu mnie wchłonęła. Miałam świadomość tego, że nie uda mi się jej odłożyć póki nie skończę, nawet gdybym następnego dnia miała zaspać do pracy. Zakończenie - wielkie WOW.

Początkowo książka sprawiała wrażenie typowej, chłopak po przejściach, dziewczyna również, ale jednak następuje niespodziewane... Jednak się znają i łączy ich ciężka historia...
Poruszająca, a zarazem zabawna, warta przeczytania.

Historia zniewala!
Przygotujcie się na coś mocnego,głębokiego i wzruszającego ❤

Totalnie nie spodziewałam się tego, co otrzymałam w tej książce. Czytałam jednak inne powieści Colleen Hoover, więc mogłam przewidzieć, że nie będzie to zwykły nastoletni romans. Uwielbiam dialogi postaci, które często były zabawne i urocze.
Nie pasowało mi jedynie to, że mimo poruszającej opowieści dostałam coś, co mimo wszystko znałam z innych książek. Nie mogę jednak...

Piękna, wzruszająca książka. Poruszone są w niej trudne, ale ważne tematy. Bardzo mnie wciągnęła i nie mogłam się od niej oderwać.

Jedna z pierwszych książek Coleen i najlepszych! Absolutny fenomen, ciężki temat idealnie poruszony, a dotyczy przemocy seksualnej w rodzinie. Fabuła jest nieprzewidywalna i bardzo wciągająca, a równocześnie wzruszająca. Do tego jeszcze historia miłosna 🥰
Polecam serdecznie 😘

Dyskusje