Szukając Kopciuszka

Okładka książki Szukając Kopciuszka
Colleen Hoover Wydawnictwo: Moondrive, Otwarte Cykl: Hopeless (tom 2.5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2014-03-18
Piotr Grzegorzewski
nastoletnia miłość New Adult literatura amerykańska

uwielbiam

Six i Daniela poznaliśmy pobieżnie w dwóch poprzednich częściach. Teraz przyszedł czas aby opowiedzieli swoją historię.
Wszystko zaczęło się przypadkiem, ale może to było ich przeznaczenie?
Może było im pisane aby znaleźć się tamtego dnia na piątej godzinie w tym schowku na szczotki?
„Szukając Kopciuszka” to opowieść o dwójce młodych i zagubionych ludzi, którzy nie mieli...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mimo, że krótka to bardzo fajna. Autorka dała radę jeszcze trochę wycisnąć z tej historii, poruszyć wątki, o których wcale nie pomyślałam. Nie tak piękna jak historia Sky ale również mi się podobała.

Nie no, fajnie, że Daniel i Six też się odnaleźli 👩‍❤️‍💋‍👨 i dobrze, że książka była taka krótka👌, ale zaczyna mnie już męczyć😰😔 to że seria "Hopeless" nie chcę się skończyć i nie można jej odłożyć na półkę. Chyba nie mam ochoty czytać następnej części😕.

Historia Daniela i Six zainteresowała mnie już podczas czytania poprzednich części. Cieszę się, że została przelana na kartki papieru, a przy okazji bardzo żałuję, że jest tak krótka. Przeokrutnie wciąga od pierwszych stron! Pomimo tego, że jest to typowa młodzieżówka, to porusza temat bardzo ważny oraz chwytający za serce. Czytało się nawet lepiej niż Hopeless i Loosing...

Jeśli ktoś czytał poprzednie części to polecam przeczytać również tą część. Jest dobrym zakończeniem całej serii. Jedyny minus, że jest króciutka.

Historia naprawdę wciągająca, przeczytana w jeden dzień. Dziwne było dla mnie czytanie o zakochanym Danielu, bo Holder zawsze przedstawiał go jako typowego śmieszka. W tej książce jednak poznajemy go od zupełnie innej, bardziej romantycznej strony. Niesamowicie spodobała mi się relacja głównych bohaterów. Mają bardzo podobne charaktery, przez co ich dialogi stają się o...

Bardzo fajne odpowiadanie. Głównym bohaterem tym razem jest Daniel ,najlepszy przyjaciel Holdera. Daniel zakochuje się od pierwszego wejrzenia w złotowłosej i pięknej jak anioł,tajemniczej Six.

Six to przyjaciółka Sky. Pobyt we Włoszech zmienił dziewczynę. Niegdyś uwodzicielska i wyzwolona seksualnie dziewczyna staje się znacznie bardziej odpowiedzialna i nieśmiała....

Krótka historia która czyta się bardzo szybko. Fajnie, że został rozwinięty motyw Six. Czegoś mi w niej brakuje, choć nie jestem w stanie sprecyzować czego. Milo się czytało, takie uzupełnienie, choć dotyczące innych osób, Hopeless.

Nie wiem co mam o tej historii myśleć.

5 594
    4 073