Szukając Kopciuszka

Colleen Hoover Wydawnictwo: Moondrive, Otwarte Cykl: Hopeless (tom 2.5) literatura młodzieżowa
Finding Cinderella
Hopeless (tom 2.5)
literatura młodzieżowa
Piotr Grzegorzewski
nastoletnia miłość New Adult literatura amerykańska

Fajna historia. Nie za długa. Do czytania idealna. Podobała mi się :)

Główny bohater to cham i prostak, który nie szanuje nikogo a zwłaszcza kobiet.

fajna

Opowieść o Danielu, którego znamy już z poprzednich części cyklu. Tam jednak był on postacią drugoplanową, tutaj zaś jego historia jest najważniejsza. Po spotkaniu z tajemniczą nieznajomą, Daniel nie może o niej zapomnieć. Zadręcza się myślą, że mógł zrobić wiecej, by ją odnaleźć. Dopiero kiedy poznaje Six - przyjaciółkę Sky, wydaje się, że znalazł bratnią duszę, która...

Cóż muszę przyznać, że ta książka mnie nie zachwyciła. Spodziewalam sie zdecydowanie czegoś lepszego. Niemniej jednak nie żałuję,że przeczytałam - po prostu to jedna z tych książek, o której szybko zapomnę.

Tę ciekawą, choć krótką przygodę z Colleen Hoover zaliczam do udanych. Historia Daniela i Six jest fajnym uzupełnieniem całej serii "Hopeless", chociaż jako osobna opowieść też wzbudzi zainteresowanie u czytelnika. Fabuła jest prosta, przewidywalna, oczywiście w większości bardzo naiwna i przesłodzona, ale czasami i po to sięga się po romanse, szczególnie te, w których...

Krótkie opowiadanie o przyjaciołach Sky i Holdera z Hopeless. Tak samo jak i pozostałe książki z tej serii pełna uczuć i trudnych wyborów.

Jak dla mnie książka była przewidywalna i nie powaliła mnie, wręcz trochę zawiodła, spodziewałam się więcej.

Twórczość tej autorki zachwyciła mnie już bardzo dawno, kiedy tak naprawdę dopiero zaczynałam przygodę z czytaniem. Sięgnęłam po tą książkę, bo przedstawiła historię kolejnych bohaterów mojej ulubionej serii. Jednak muszę powiedzieć, że się trochę zawiodłam dlatego, że wgl mnie ona nie wciągnęła i tak naprawdę "przebiegłam" przez tą książkę w tempie rekordowym. Nie będę się...

Warto przeczytać.polecam.

Dyskusje