Hopeless

Colleen Hoover Wydawnictwo: Colleen Hoover Cykl: Hopeless (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781301949823

Opinie [2 165]

Sky wiedzie z pozoru normalne życie u boku adopcyjnej mamy. Choć brak telewizji, telefonu czy Internetu może dla wielu nastolatków być problemem Sky jest szczęśliwa i wraz z przyjaciółką wiodą na pozór fajne nastoletnie życie. Kiedy Sky udaje się przekonać mamę do wysłania jej do publicznej szkoły wszystko się zmienia. Jej sny zaczynają nabierać sensu a poprzednie życie...

,,Bardzo dobrze prezentowałaś się na tle lodówki". Czytając to w nocy autentycznie wybuchnęłam śmiechem.

Po przeczytaniu większości książek Colleen Hoover w końcu udało mi się sięgnąć po ,,Hopeless" i mam problem z opinią. Początek słaby porównując inne pozycje tej autorki. Po ok. 230 stronach książka po prostu mnie wchłonęła. Miałam świadomość tego, że nie uda mi się jej odłożyć póki nie skończę, nawet gdybym następnego dnia miała zaspać do pracy. Zakończenie - wielkie WOW.

Początkowo książka sprawiała wrażenie typowej, chłopak po przejściach, dziewczyna również, ale jednak następuje niespodziewane... Jednak się znają i łączy ich ciężka historia...
Poruszająca, a zarazem zabawna, warta przeczytania.

Historia zniewala!
Przygotujcie się na coś mocnego,głębokiego i wzruszającego ❤

Totalnie nie spodziewałam się tego, co otrzymałam w tej książce. Czytałam jednak inne powieści Colleen Hoover, więc mogłam przewidzieć, że nie będzie to zwykły nastoletni romans. Uwielbiam dialogi postaci, które często były zabawne i urocze.
Nie pasowało mi jedynie to, że mimo poruszającej opowieści dostałam coś, co mimo wszystko znałam z innych książek. Nie mogę jednak...

Piękna, wzruszająca książka. Poruszone są w niej trudne, ale ważne tematy. Bardzo mnie wciągnęła i nie mogłam się od niej oderwać.

Jedna z pierwszych książek Coleen i najlepszych! Absolutny fenomen, ciężki temat idealnie poruszony, a dotyczy przemocy seksualnej w rodzinie. Fabuła jest nieprzewidywalna i bardzo wciągająca, a równocześnie wzruszająca. Do tego jeszcze historia miłosna 🥰
Polecam serdecznie 😘

świetna książka