Róże cmentarne

Marek KrajewskiMariusz Czubaj Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Jarosław Pater (tom 2) Seria: Mroczna Seria kryminał, sensacja, thriller
2015-05-01
2015-05-01
9788328020566
Mroczna Seria
kryminał morderstwa zabójca trójmiasto śledztwo polska

Na audiobook tej książki trafiłam podczas mojej ostatniej wizyty w Krakowie i w końcu się za nią wzięłam. Ostatnimi czasy przygnębiały mnie książki podążające schematem upadającego policjanta, jednak ta potrafiła pokazać sobą coś więcej. Wyraziści bohaterowie, wartka akcja, zaskakujące zakończenie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Druga odsłona przygód policjanta-filologa, zdecydowanie lepsza od pierwszej.
W planie fabularnym jest to kontynuacja "Alei samobójców" – Jarosław Pater konsekwentnie drąży śledztwo w sprawie mordów w Jelitkowie.
Intryga tym razem bardziej rozbudowana, pachnie nieco klimatem Krajewskiego z jego "solowych" książek.

Muszę się jednak skrzywić w obliczu zakończenia: doprawdy,...

Fajna książka. Pomimo, że czytałam ją dawno to dalej mi się podoba i trzymam ją na swojej biblioteczce. Polecam.

Polecam , dobrze się czyta, lektura lekka, fajny kryminał. Śledztwa, zagadki, tajemnicze zbrodnie...

Świat zwraca ci to, co sam mu dasz.

Musimy przewidywać małe porażki w działaniu, lecz wierzyć jednocześnie w sukces końcowy działania. Uchroni nas to przed małymi frustracjami i pozwoli ze spokojnym umysłaem powitać wielki sukces.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jakoś mnie ten Pater nie zachwycił. Pewnie też współpraca z Krajewskim mu nie służyła. Jego solowe popisy są zdecydowanie lepsze.

świetny duet, książka wyborna, polecam!

Cóż... lepsza niż "Aleja samobójców" (pierwszy tom z serii), natomiast coś mi wybitnie nie podpasował duet Krajewski-Czubaj.
Niezmiennie irytujący nadkomisarz Pater i jego życiowe rozterki... przedkładające się momentami nad wyjaśniane przestępstwa... może to taki styl? Wątek miłosny prowadzony pod czytelników płci pięknej...? Jeśli tak, można było sobie darować :)
Całe...

Świetna lektura, dobrze się czytało!

1 664
  • Kryminały
  • Kryminał
  • 2014
  • 2011
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Róże cmentarne