Szaleństwo zmysłów

literatura piękna
Magdalena Słysz
przyjaciel romans seks obsesja erotyka miłość

Na półkach: , , , , ,

Infantylny, nudny i zupełnie niezrozumiały romans. To jak Gabe się zachowywał jest jakimś absurdem, a Mia mu na to pozwalała.
Zakończenie już w ogóle jest dnem. I w sumie sama nie wiem czemu oceniam tą książkę na aż 4 gwiazdki. To chyba wina tego, że czytałam znacznie gorsze.

Zbyt ostra chwilami wręcz wulgarna. Przeczytałam do końca bo myślałam że bohaterka pokaże pazur ale się zawiodłam. Nie mój gust!!

Jak dla mnie za mocna.
Ale dobrnęłam do końca.

Zmusiłam się do przeczytania do końca. Schematycznie i wulgarnie. Kolejna kiepska kopia "50 twarzy Greya".

Szaleństwa zmysłów którego niestety nie doznałam. Książka dobra ale ma swoje minusy.
Gabe, Jace i Ash trzej przyjaciół którzy zbudowali imperium hotelarskie i stali się milionerami. Mia młodsza siostra Jace, która wchodzi wkład z Gace.
Ok chwytając się za tego rodzaju literaturę wiemy że na pierwszym miejscu będzie seks, seks, seks... W tej książce denerwowało mnie tak...

historia miłosna niczego sobie, ale mówiąc że ona jest mega wulgarna to nie powiedziałabym.nic mnie nie zaskoczyło i nie oburzyło ani nie zawstydziło. wzięłam ją z polecenia Pani bibliotekarki by się przekonać czy lubię 365dni jest dla mnie.teraz trudno powiedzieć bo ta absolutnie dla mnie nie jest wulgarna.scen intymnych gęsto

Udana pozycja. Fajny pomysł na fabułę, fajni charakterystyczni bohaterowie. Brak zbędnych opisów więc czyta się płynnie i szybko. Spodobała mi się więc z chęcią sięgnę po kolejne tomy. Ps. sceny erotyczne są ale mnie osobiście nie zgorszyły więc nie bać sie

Przyjemna książka, lekko się czyta, szału nie ma ale nie wieje też nudą:) jeśli ktoś ma ochotę na romans erotyczny to może sięgnąć po tą książkę ;P

A nawet mi się podobała, dominacja owszem była ale dosyć delikatna.
Zakończenie dość bajkowe i oklepane, ale samo rozwiniecie mnie wciągnęło.
Ogólnie miło się czytało tę przewidywalną historyjkę :D
Dla zabicia nudy i jak już nie masz co czytać, polecam :)

Jak na jednotomową opowiastkę to całkiem przyjemnie się ją czytało i nie miałam wrażenia pośpiechu czy dziur w fabule, co często odczuwam w krótkich historiach. Co prawda mało wierzę w powodzenie związku w którym różnica wynosi 14 lat, to jest dobre gdy są młodzi, ale gdy ona będzie miała 36, a on 50 to już nie będzie tak różowo, no ale jest fantazja i bajka...

Ona...

Dyskusje