Z tobą się nie nudzę

Okładka książki Z tobą się nie nudzę Alice Clayton
Okładka książki Z tobą się nie nudzę
Alice Clayton Wydawnictwo: Pascal Cykl: Nie dajesz mi spać (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Nie dajesz mi spać (tom 2)
Rusty Nailed
Pascal
2015-03-18
2015-03-18
2014-06-24
Agnieszka Rewilak
erotyka

Czytamy co główni bohaterowie robią dzień po dniu i tak przez 250 stron.

Czytamy co główni bohaterowie robią dzień po dniu i tak przez 250 stron.

Pierwsza część bardzo fajna , druga po prostu nudna

Pierwsza część bardzo fajna , druga po prostu nudna

Książka lekka, bardzo fajne dialogi. Uwielbiam Caroline i Simona. Czyta się wręcz jednym tchem!

Z tobą się nie nudzę....no niestety trochę się nudziłam. Nie ma tu większej akcji. Bardziej skupia się na wątpliwościach Caroline i jej przystosowywaniu się do zmian co jak dla mnie jest mało interesującym tematem przewodnim niestety. Clive nie zawodzi jednak.

2020-09-26 jeeeennnyyy nie uwierzycie jak długo ją czytałam... podczas jej czytania przeczytałam z 10 innych książek. Zmęczyła mnie baaaaardzo!
Na koniec coś tam zaczęło się robić ciekawiej i historia skłóconych przyjaciół mnie zaintrygowała. A poza tym dla mnie ta książka jest dosyć słaba i na 95% do niej nie wrócę. Przykro mi :(

Genialna!

Genialna!

Ta książka jest mi bardzo obojętna. Po pierwszej część spodziewałam się czegoś więcej i troszkę się zawiodłam.
Ta część przedstawia rozwijający się związek głównych bohaterów oraz opisuje związki ich przyjaciół. I to w sumie tyle. Nic więcej się tutaj nie dzieje.
Główny bohater walczy ze złymi wspomnieniami z dzieciństwa i oczywiście z nimi wygrywa, a główna bohaterka prawie dostaje orgazmu, jak widzi robota kuchennego.
Dalej jest seks i może nawet ciut więcej niż w pierwszej części. Dalej dialogi mają być zabawne i z poczuciem humoru. Dalej przyjaciele sobie dogryzają i żartują z siebie. Nic więcej. Naprawdę nic więcej się tutaj nie dzieje.
Podsumowując... Nie jest to zła książka. Czyta się ją szybko i przyjemnie, ale dla mnie jest ona bardzo neutralna, a w porównaniu do poprzedniej części jest po prostu słaba.

Ciąg dalszy historii Caroline i Simon, stworzyli bardzo zabawna oraz sympatyczna parę. Liczyłam na trochę inne zakończenie książki. Lecz te zakończenie książki jest komiczne. Polecam w wolny wieczór, książka lekka, z zabawną fabuła i dialogami

Sięgając po kolejny tom nie zdawałam sobie sprawy, że to będzie kontynuacja losów Caroline i Simona, ale miło się czytało jak sobie radzą na dalszym etapie relacji.
W jednej z recenzji przeczytałam, że Caroline ma jazdy i co chwila się kłócą, ale ja zupełnie tego w książce nie widziałam. Nie odebrałam Caroline jako egoistki. Wiele rzeczy i niepewności dusiła w sobie aby nie robić przykrości Simonowi. Simon ukazany był jako idealny facet, więc oczywistym jest, że jeśli Caroline ma gorszy dzień, jest zmęczona i myśli tylko o odpoczynku, a Simon zrobił jej kąpiel, to on jest cudowny, a ona niewdzięczna. Związek to o wiele więcej niż takie drobiazgi.
Do pełni zadowolenia z tej książki zabrakło mi kilku rzeczy, które lubię w takich historiach:
- rozstania pary, albo jakieś dramy między nimi, kłótni czy coś, kiedy będą chodzić nieszczęśliwi i na koniec oczywiście się pogodzą
- ta jedna sprzeczka na koniec była niewystarczająca i w zasadzie wszystko zostało rozwiązane w godzinę
- sprawa Sophie i Neila. Chciałabym usłyszeć ich kłótnie/rozmowę po której wylądowali w szatni. Przez większość książki ich rozstanie było tematem rozmów i zabawnych sytuacji, a ich pogodzenie się było za kulisami :/
- więcej opisów seksu. Ta część była bardziej ugrzeczniona niż pierwszy tom. Owszem ogólnie za wiele opisów nie było, ale tym razem nie było prawie nic, poza pobieżnymi zdaniami a zaraz cięcie i następna scena... jak w komediach romantycznych. A miało być tak piktantnie.

Nie mniej jako zabawny romans polecam. Dialogi są inteligentne, dużo się dzieje i czyta się szybko.

Na miejscu S dawno bym zawinęła manatki i poszła w długą. Laska ma co chwile humorki, jazdy, ciągle sie kłócą. Przeraża ją budowanie związku z S ale i ak w niego brnie. O wszystko oskarża S a nie pomyśli, że On takie zmiany w życiu też przeżywa ale na swój sposób. W tej części widać jaka z C. jest egoistka.

• 2015
  • Romans