Driven. Namiętność silniejsza niż ból

K. Bromberg Wydawnictwo: Septem Cykl: Driven (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Driven
Driven (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Marcin Machnik
namiętność pożądanie romans sukces kontrola seks sekrety trofeum

Cała książka ciągnęła się niemiłosiernie... Sceny seksu, mroczne demony, pożądanie i ból, którym główny bohater nie chce się podzielić...

Rylee Thomas to kobieta, która również zmaga się ze swoją przeszłością, chociaż w tej książce jej problemy są zdecydowanie bardziej spychane na bok. Dwa lata temu przeżyła wypadek, podczas którego była świadkiem śmierci swojego...

Ta książka wessała mnie żywcem! Przeczytaj chociaż rozdział, a nie opuścisz! W niesamowity sposób pokazane są wszelkie emocje. Zaciekawiły mnie dobre opinie o tej książce. Nie zawiodłam się! Czas pochłonąć drugi tom. Coltonie nadchodzę! :D

Autorka potrafi wylac emocje na kartkę papieru.
Czytelnik dokładnie wyczuwa chemię,pożądanie, namiętność i niesłychane przeciąganie!

Polecam!

43/2020
Co tam Grey, co tam Cross, Coltona mogę czytac wciaz. Mega seria. Az zaluje ze tyle z nia zwlekalam. Polecam wszystkim. Zaraz zaczynam 2 tom.

Super pomysł - książka bardzo mnie wciągnęła. Szybko się czyta, można się pośmiać i powściekać z główną bohaterką. Bardzo przyjemna powieść erotyczna.

Kompletnie. Idiotyczna. Fabuła. Główna bohaterka nie ma mózgu. Nie rusza jej bycie obrażaną, pomiataną, przedmiotowo traktowaną. Ta "miłość" jest ślepa, głupia i bezsensowna już po trzech dniach znajomości. Dosłownie. Ledwie udało mi się skoczyć przez nerw na głupotę i bezsens decyzji bohaterów.

Świetna książka. Harlequin w dobrym, starym stylu. Nie myślałam, że ktoś jeszcze takie pisze. Punkty ujemne są niestety za przekład, naprawdę katastrofalny. To erotyk pisany przez kobietę dla kobiet. Żaden facet nie jest tego w stanie porządnie przetłumaczyć. Stąd zgrzyty w pierwotnie bardzo spójnym tekście. Nie mam nic przeciwko panu Machnikowi, nie wiem nawet w jakim jest...

Niesamowita historia... Dwójka ludzi z ogromnym bagażem. On wie, że nie jest zdolny do miłości. Ona wciąż myśli o przeszłości, o zmarłym narzeczonym. Czy Rylee pomoże Coltonowi? Czy on pomoże jej? A może żadne z nich nie jest gotowe na miłość?

Bardzo miła lektura, szybko się czyta i chce się więcej :)

Dyskusje

2 980