Driven. Namiętność silniejsza niż ból

Okładka książki Driven. Namiętność silniejsza niż ból
K. Bromberg Wydawnictwo: Septem Cykl: Driven (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2014-11-12
Data 1. wydania:
2013-12-25
Marcin Machnik
namiętność pożądanie romans sukces kontrola seks sekrety trofeum

Trochę dziwi mnie tak wysoka ocena. Główny bohater przez większość czasu traktuje bohaterkę jak rzecz. Ona niby oburza się takim traktowanem a później chce wyzwolić w sobie "wewnętrzną dziwkę".

To jest bardzo słabe ... pod każdym względem: fabuły - te same motywy, nieszczęśliwy adoptowany chłopczyk przez bogata rodzine nie radzi sobie z uczuciami, zagubiona panna która szuka księcia.
Stylu - uwolnij swoją wewnętrzną dziwkę, w innych podobnych pozycjach było: swoją wewnętrzna boginię.
Tak się pragną a nie mogą być ze sobą.
Ile było takich książek? Wiele.
Ta jest...

66/21

Było tu wszystko co powinno byc w tego typu książkach i jeszcze pisane miłym dla oka stylem. To jest to.

Podobała mi się i polecam. Szybko się czyta, fajny pomysł, sceny erotyczne i miłość. Siegniesz po kolejną część.

Dobrze że mam wszystkie tomy bo seria jest wciągająca

Książka wciąga i ciekawi, jednak szybko tocząca się akcja jest dość przewidywalna. Początkowa iskra niestety szybko gaśnie. Podsumowując, przyjemna lektura na wieczór, jednakże mogłaby być lepsza.

Skusiłam się ze względu na dobre oceny i opinie, jednak bardzo się zawiodłam. Spodziewalam się czegoś znacznie lepszego. Książka jak dla mnie jest po prostu nudna, nie mogłam doczekać się końca, żeby już mieć to za sobą. Miałam wrażenie, że dialogi non stop się powtarzają, język wypowiedzi bohaterów w niektórych momentach jest nad wyraz poważny co sprawia, że historia staje...

Prawdę mówiąc sięgnęłam po nią tylko ze względu na pozytywne oceny i się zawiodłam. Odrzuciła mnie zarówno okładka, jak i tytuł, ale przecież tak nie ocenia się książek, więc spróbowałam!

Nie wiem czy trafiłam na kiepskie tłumaczenie, czy książka oryginalnie miała tak brzmieć, ale w mojej opinii wyszło to prostacko. Bohaterka miała zdanie "Chyba se, kurna,...

Woooow, lecimy dalej z kolejną ;)

3 251
    1 519