Barwy miłości

Okładka książki Barwy miłości Kathryn Taylor
Okładka książki Barwy miłości
Kathryn Taylor Wydawnictwo: Akurat Cykl: Colours of Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Colours of Love (tom 1)
Colours of Love
Akurat
2015-04-08
2015-04-08
2012-11-16
Urban Miłosz
erotyka

Książka fajna, faktycznie bardzo przypomina "50 twarzy Greya". Czasami to podobieństwo przeszkadza. ALe da się przeczytać ;)

erotyk 2 cz - Happy end

erotyk 2 cz - Happy end

To katastrofa. Nudy, nudy i nudy. Ciągle naiwnie wierzyłam, że ta znajomość do czegoś zmierza. Jeżeli w następnych częściach, to nie chcę już ich znać.

Książka w stylu 50 twarzy Greya. Bogaty facet, praktykantka , zauroczenie , zasady.. siłą rzeczy szuka się powiązań z pierwszą głośna książka tego typu. Fajnie napisania, łatwo się czyta. Historia ciekawa , ale jakoś mnie mega nie wciągnęła , to chyba nie ten gatunek książki co ma wciągać. Już mam kolejne jej tomy więc będzie czytane ;)

Ciekawie ukazana fascynacja Grace obcym mężczyzną, budowanie napięcia między tą parą, aż do wybuchu emocji i uwolnienie burzy hormonów.
Rewelacyjnie wypada Grace, kiedy mówi "nie" i wszystko co potem następuje.
Lecz kiedy staje się nadgorliwa, trochę przeszkadza.

Ekscytująco ukazane, pierwsze uczucie spełnienia wizji erotycznych młodej kobiety i jej rozterek, a wszystko przez wymagającego mężczyznę, tego jedynego.

Rewelacyjnie wypada Grace, kiedy mówi "nie" i wszystko co potem następuje.
Lecz kiedy staje się nadgorliwa, trochę przeszkadza.

Najciekawsza i najlepiej napisana powieść z tego gatunku jaką miałem okazję przeczytać. Dla fanów takiej literatury będzie to z pewnością idealna pozycja. Zapraszam Was do świata pełnego namiętności. Nie zawiodłem się. Książkę przeczytałem z radością i przyjemnością.
Polecam

Polecam

Opowieść o młodej praktykance zakochanej w swoim szefie. Czytało się ją bardzo przyjemnie. Czas teraz na drugi tom, po pierwszy mam niedosyt.

hm.... no mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony podoba mi się relacja pomiędzy Grace a Jonathanem, ale z drugiej strony czegoś mi tu brakuje... ale od początku
Ona jest młodziutka, niedoświadczona, przyjeżdża do Londynu odbyć staż w firmie Jonathana. On wygląda jak młody Bóg, jest genialnym biznesmenem i roztacza wokół siebie aurę. Oczywiście od razu się w nim zakochuje, ale on jest niedostępny i poza sexem nic jej nie chce zaoferować. Jak to z zakochanymi laskami bywa ona zgadza się na wszystko byle tylko z nim być.
Okazuje się jednak, że Grace nie do końca wiedziała na co się pisze i dopiero na sam koniec pierwszego tomu dowiadujemy się więcej szczegółów o tym jak Jonathan lubi spędzać wolny czas w sex klubie.
Tak na prawdę książka albo powinna się skończyć jakieś 2 strony wcześniej, albo nieco głębiej wejść w niektóre wątki.
Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w połowie historii to trochę za mało mamy dramatu. Owszem mam zalążki informacji, konflikt z ojcem, dziwna relacja z Yuuto, ale w sumie brakuje mi ognia, namiętności, to wszystko jest takie powierzchowne. wybierając historie rozpisane na 2-3 tomy oczekuję, że jednak bedzie się więcej działo, para będzie kłócić, rozchodzić, schodzić, będą emocje i fajerwerki, tu niestety tego nie dostałam, chociaż potencjał był duży, bo kilka takich momentów było, ale szybko zostały zamknięte, a szkoda...

Ogólnie ta pozycja nie jest zła, można się wciągnąć mi zabrakło tej ostatniej nuty dramatu, było nieco za słodko.

Nie czytałam Greya i nie zamierzam.
Przeczytałam jednak tę książkę i jestem dość zadowolona. Wolę jednak książki z zadziornymi głównymi bohaterkami. Takimi, które mają swoje zdanie, rzucają wyzwanie facetom. Grace, bohaterka tej książki, na początku jest taką ofiarą i łamagą, że to nawet nie bawi, a wręcz trochę przeszkadza. Na szczęście trochę się rozkręciła z czasem i już bardziej mi się podobała. Jeden z moich ulubionych momentów to, gdy się upiła w restauracji. Jonathan jest trochę zbyt mroczny i tajemniczy, ale przez to jeszcze bardziej interesuje mnie druga część, ponieważ chcę razem z Grace odkryć jego sekret. Mam nadzieję, że autorka nic nie zepsuje. Choć tytuł CZERWIEŃ sugeruje, że będzie dobrze, ponieważ Sarah mówiła o tym, że czerwień to miłooość. Wracając jeszcze do pierwszej części to polubiłam bohaterów i spodobały mi się wydarzenia, choć pod koniec nie byłam szczególnie zadowolona z przebiegu wydarzeń, wręcz poczułam niesmak. Uważam też, że trochę za dużo seksu, a za mało uroczych chwil, niestety. Lubię urocze chwile!
Czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Sięgam właśnie po kolejną część!

Nie czytałam Greya i nie zamierzam.

Takie sobie...

Takie sobie...