Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii. Poradnik

Okładka książki Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii. Poradnik Zbigniew Bębenek, Antoni Bojarski, Jerzy Chojnacki, Paweł Drobnik, Arkadiusz Figórski, Tadeusz Gadomski, Adam Guła, Stanisław Gumuła, Tadeusz Knap, Maciej Mróz, Tadeusz Pająk, Stanisław Porada, Krzysztof Pytel, Piotr Tomczyk, Janina Wolszczak, Artur Wyrwa
Okładka książki Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii. Poradnik
Zbigniew BębenekAntoni Bojarski Wydawnictwo: Tarbonus poradniki
poradniki
Tarbonus
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki Repetytorium i testy egzaminacyjne. Egzamin zawodowy. Technik informatyk. Technik teleinformatyk. Kwalifikacja E.13 Tomasz Klekot, Krzysztof Pytel
Repetytorium i... Tomasz Klekot, Krzy...

Bardzo szczegółowy poradnik z dużą ilością wykresów, schematów i rysunków. Polecam wszystkim co zaczynają przygodę z tym tematem jak i reszcie, która chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Dodaj cytat z książki Odnawialne i niekonwencjonalne źródła energii. Poradnik