Arte

Halina Grudziecka Wydawnictwo: Nowy Świat fantastyka, fantasy, science fiction
Nowy Świat
fantastyka, fantasy, science fiction

Na półkach: , , , , ,

Gdy sięgamy po książkę, o której nie mamy zielonego pojęcia możemy trafić na pozycję, która nas oczaruje. Dzięki takim spontanicznym decyzjom poznałam kilkoro wyśmienitych autorów. Z drugiej zaś strony zawsze istnieje ryzyko, że dostaniemy w nasze ręce rzecz absolutnie nie wartą przeczytania, książkę, której szkoda poświęcać czas, gdyż można by go znacznie lepiej...

Dyskusje

• One-book