Kłamstwa

Okładka książki Kłamstwa
Enrique De Heriz Wydawnictwo: W.A.B. Seria: Don Kichot i Sancho Pansa literatura piękna
literatura piękna
Don Kichot i Sancho Pansa
Mentira
W.A.B.
2008-01-01
2008-01-01
Wojciech Charchalis

więcej Więcej

Nie od razu mnie wciągnęła. Styl składania słów był jakiś taki połamany, ale później... fenomenalna. Pokazuje, że każdy z nas ma swoje tajemnice. Czasem to dobrze a czasem źle. Dużo ciekawych historii. Przystępnie opisane zwyczaje innych kultur.

ciekawa i zaskakujaca ksiazka, czytajac nie do konca wiemy czego sie spodziewac po glownej bohaterce i co tak na prawde sie wydarzylo w tej rodzinie.

• Seria Don Kichot
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Literatura hiszpańska i katalońska
  • W domowej biblioteczce visenny: