Blindfolded Innocence

Okładka książki Blindfolded Innocence
Alessandra Torre Wydawnictwo: Harlequin HQN Cykl: Innocence (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Innocence (tom 1)
Blindfolded Innocence
Harlequin HQN
2012-01-19
Data 1. wydania:
2012-01-19
angielski

To pierwsza część, historii prawnika i stażystki. Bradley De Luca/Brad lat 34 jest przyzwyczajony do zdobywania czegokolwiek i kogo chce. Główny adwokat rozwodowy w mieście, szef, rozwiedziony playboy. Brad De Luca ze swoim klasycznym wyglądem, chłopięcym urokiem i niekwestionowanymi umiejętnościami zarówno na sali sądowej, jak i w sypialni jest w każdym razie zagadką. ...

Sięgając po tę książkę, oczekiwałam wiele, a i tak kopara mi opadła :D

Grzeczna studentka prawa i niegrzeczny adwokat od rozwód. Brzmi jak przepis na katastrofę, a to przecież raptem początek dobrej zabawy.

Wśród niegrzecznych książek ta książka byłaby prawdziwym łobuzem, więc radzę uważać.

Na półkach: , , , ,

Julia Campbell to młoda stażystka prawa, dziewica, która trafia do kancelarii pod opiekę strasznego pracoholika. Brad de Luca to jeden z czterech współwłaścicieli kancelarii, adwokat specjalista od rozwodów, sam po rozwodzie, cieszący się złą opinią faceta nie stroniącego od kobiet i seksu.
Od momentu, kiedy ich drogi się stykają, Brad nie może przestać zaczepiać Julii przy...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• E-book