Rozkosze nocy

Sylvia June Day Wydawnictwo: Akurat Cykl: Strażnicy snów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Pleasure of the Night
Strażnicy snów (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Miłosz
jawa sen erotyka seks uwodziciel

Spodziewałam się czegoś lepszego po tej książce, ale mimo to szybko się ją czytało.

Natrafiłam na książkę podczas poszukiwań jakiegoś fajnego fantasty z elementami erotyki. Niestety, o takie historię nie łatwo, zapewne dlatego iż fantasty cieszy się zainteresowaniem raczej wśród młodszych czytelników. Szkoda.
Historia opowiada o Lyssy, kobiety o dużych problemach ze snem i Aidana, mężczyzny zajmującego się walką z koszmarami. Sam pomysł jest niezwykle...

Warta przeczytania 😊

Taka na odstresowanie :) chociaż fabuła wciaga i jest się ciekawym zakonczenia.

EDIT: Uwaga. Cała ta seria jest pomyślana jako trylogia. Wątek fantasy jest bardzo mocno rozbudowany i przechodzi na kolejny tom, więc jeśli zaczniecie to musicie czytać dalej, ale 3 tom nawet nie powstał i nie wiadomo kiedy powstanie. Gdybym wiedziała to bym się za tę serie nie brała.

Nie sądziłam że spodoba mi się romans z elementami fantastyki, ale nie było tak...

Lyssa od lat miała problemy z zasypianiem. Od dziecka cierpi na bezsenność, której nie potrafi zaradzić. Pewnej nocy w jej śnie pojawia się niezwykły mężczyzna. Aidan Cross przynosi jej takie ukojenie, jakiego nie zaznała jeszcze nigdy. Kolejne spotkania przynoszą Lyssie kolejne nowe doznania, nie pozwalając kobiecie skupić się na tajemnicy, jaką skrywają jej własne...

Bardzo podobała mi się ta książka, w końcu coś nowego, coś ciekawego. Byłam bardzo ciekawa jak rozwinie się sytuacja, jak to wszystko się zakończy? Polecam :)

:) Polecam

Romans fantasy. Fajnie, że jest coś innego tez na rynku książek niż podobne do siebie historie.

Książka nudna od samego początku. Nic w tej pozycji mnie nie ujęło, ani bohaterowie, ani tym bardziej pomysł na książkę. Autorkę poznałam poprzez serię, Dotyk Crossa'' i miałam nadzieję, że,, kolejna propozycja,, Rozkosze nocy" będzie równie obiecująca.
Świat snów i koszmarów strzeżony przez strażników może nie byłby taki najgorszy, gdyby nie banalne postacie stworzone...

Dyskusje

1 646