Fantazje w trójkącie

Okładka książki Fantazje w trójkącie
Opal Carew Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
czerwona seria
Twin fantasies
Czarna Owca
2013-02-01
2013-02-01
Joanna Bold
seks trójkąt erotyka

Okładka książki Unraveled Opal Carew, Sarah Castille, Sara Fawkes, Cathryn Fox, Lauren Hawkeye, Julia Kent, Daire St. Denis, Anna Vivi
Ocena 6,8
Unraveled Opal Carew, Sarah C...

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Ciężko mi ocenić tę książkę. Niby nie spodziewałam się nic wielkiego ale i tak dostałam mniej.

Mamy główną bohaterkę, która do końca nie wie co chce oraz dwóch braci bliźniaków, którzy chcą jej.
Ona się mota, raz chce być z jednym, za chwilę wystarczy słowo i chce być z drugim a generalnie w głowie ma tylko seks i nic więcej.

Niestety, ani dobrej fabuły, ani ciekawych...

Co się naśmiałam przy tej książce to moje. Sceny erotyczne to żenada. Bez przerwy to samo. Jedynie ostatnia scena się trochę ratuje. Czytałam już tylko dla fabuły, która później też była kosmicznie dziwna.
Jako przeczytanie czegoś lekkiego i zabawnego z nutką erotyzmu to jest ok. Ale jako sam erotyk nie polecam.

Tak głupiej książki to chyba jeszcze nie czytałam. Całkowicie nie trzyma się kupy. Jak można chcieć wyjść za kogoś i nawet nie wiedzieć że ma brata bliźniaka? A taki seks w ciąży z bliźniętami?

Dno......

Lekka ,przyjemna książka .Dużo scen erotycznych,fabuła również ciekawa i zaskakująca.Lepsza od niejednego filmu erotycznego.

Nie kupuję tej historii. Wiem że erotyki z reguły nie grzeszą ambicją, ale nikt mi nie zmówi, że bliźniacy, nawet jednojajowi, są tak identyczni, że bohaterka (będąca w związku z jednym z nich!) nie rozpozna tego właściwego. Nawet jeśli są bardzo podobni, to muszą być jakieś drobiazgi, gesty, GŁOS, co ich rozróżni. A epilog? Tak bardzo oderwany od rzeczywistości, że...

Szybka i przyjemna książka. Jednak zdecydowanie jedna z tych o których zapominasz w momencie odlożenia na półkę.

Jenna chce zostawić swojego chłopaka, gdyż żyje on tylko pracą i skazuje ją na prowadzenie niemalże klasztornego trybu życia. Pewnego wieczoru w luksusowym hotelu pojawia się jej chłopak ratując ją z nudnego przyjęcia, do tego udaje, że jej nie zna, a taka gra podoba się Jennie, niesamowicie ją podniecając. Czy to możliwe, aby jej facet tak się zmienił? A może to nie on był...

Książka ogólnie poprawiła mi humor :-) mnóstwo seksu - wprawdzie prawie ciągle ten sam schemat, ale cała sytuacja i fabuła rozbawiły mnie do rozpuku i bardzo poprawiły humor ;-) Aż normalnie szkoda, że mój Mąż nie ma brata bliźniaka :-P

To naprawdę sztuka opisać seks w taki sposób, by kompletnie nie zainteresować czytelnika. Autorce się to udało. Po raz pierwszy przy tego typu powieści kilkukrotnie pominęłam wzrokiem opisy. Całość jest absurdalna. Rozumiem, że książka ma być tylko erotykiem, ale nawet w tym gatunku powinno się zadbać choć odrobinę o fabułę. W przypadku tej historii praktycznie nie istnieją...

• 2013
  • E-book
  • 2014
  • Erotyka
  • Romans

Dodaj cytat z książki Fantazje w trójkącie