Za sceną

Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura piękna
Backstage Pass
literatura piękna
Agnieszka Myśliwy, Agata Kowalczyk, Ewa Ratajczyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
miłość seks

Jedna z pierwszych książek erotycznych jakie czytałam i właśnie dzięki niej zaczęłam sięgać po książki z tej kategorii, bo pozycja bardzo mi się spodobała!!!
Gorące sceny sexu i fajny pomysł na fabułe. Jedyne co mi przeszkadzało to myśli bohaterki co by pomyślał jej były mąż... Ale to się czepiam już ;)
Generalnie POLECAM!!!

Super romans erotyczny .Książka zawiera dużo wyuzdanego erotyzmu,ale wplecione są w nią też ciekawe losy bohaterów.Trafiła w moje gusty w 100%.Super odskocznia .

17 / 2020

Nie mogłam przestać czytać tej książki jest wspaniała.

Po przeczytaniu popadłam w konsternację, bo choć fabuła mi się podobała, to styl jakim napisana jest ta powieść nie do końca mi odpowiada. Myrna (doktor seksuologii, fanka Sinnersów) i Brian (wybitny gitarzysta zespołu Sinners) nawiązują znajomość w hotelowym korytarzu i niemal od razu lądują w łóżku. Ona po przejściach z zaborczym mężem chce tylko spełnić fantazję, on...

Książka od pierwszych stron zawiera opisy scen erotycznych, więc jeśli ktoś tego nie lubi to nie polecam, bo można się zrazić. Ogólnie historia fajnie napisana. Kto by pomyślał, że tą dwójkę połączy nie tylko seks. Polecam ;)

Fenomenalna książka dla fanów tego gatunku literatury. Byłam tak zachwycona historią, że długo nie mogłam się po niej otrząsnąć. Od samego początku czuje się sympatię do bohaterów i to uczucie zostaje do samego końca. Zakończenie jest trochę do przewidzenia, aczkolwiek według mnie erotyki powinny się skupiać na sferze erotycznej, a nie na samej fabule.

Zawzięłam się i dokończyłam tą, wątpliwej jakości, książkę. Sprzedawana jako erotyk, pełen akcji i emocji, po rozpoczęciu przygody, okazuje się zupełnie inne. Już po pierwszych opisach współżycia, popadłam w nudę. Nic innego się nie dzieje. Opis muzyki, koncertu i seks. Wszystko opisane totalnie tak samo. W końcu pomijałam te fragmenty, co spowodowało że w ogóle mogłam...

Banalna historyjka o uciechach cielesnych z majaczącymi w dalekim tle wątkami nieco cięższego kalibru. Jest przewidywalnie, ale bywa zabawnie, a bohaterów nawet da się polubić.
Ach, i jeszcze... "Za sceną" ma się do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" jak ognista gitarowa solówka do popiskiwania syntezatora casio na jakimś małomiasteczkowym festynie. Jeżeli więc ktoś ma ochotę na...

Nie jestem w stanie napisać recenzji nie robiąc spoilerów, więc uwaga na nie.

Sięgając po erotyki nie oczekuje wiele. Zależy mi na namiętności, seksie, fajnie napisanych scenach, burzliwej relacji między bohaterami. W tej książce bohaterowie mają głębie spodka od kawy. Nie ma kompletnie nakreślonej relacji między nimi. Wszystko jest po łebkach, bez ładu i składu.
Poznają...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to