Za sceną

Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura piękna
Backstage Pass
literatura piękna
Agnieszka Myśliwy, Agata Kowalczyk, Ewa Ratajczyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
miłość seks

Trochę przypomina serię Stage Dive.ale tylko dlatego że dotyczy muzyków....

Najlepsza z całej serii. Chłopcy są zabawni i te ich teksty trzymają cały poziom książki. Tutaj w pierwszej części polubiłam każdego. Widać,że tu autorka umieściła cały pomysł na fajna historię. Przeczytałam wszystkie części i cóż,im dalej tym gorzej.

Na początek muszę wspomnieć, że jestem fanką muzyki rockowej. Po przeczytaniu tej części, po prostu musiałam przeczytać następne. Każdy z członków zespołu jest inny i ciekawy na swój sposób. Ta część skupia się na Brianie. Czytało się szybko i przyjemnie.

Jedna z pierwszych książek erotycznych jakie czytałam i właśnie dzięki niej zaczęłam sięgać po książki z tej kategorii, bo pozycja bardzo mi się spodobała!!!
Gorące sceny sexu i fajny pomysł na fabułe. Jedyne co mi przeszkadzało to myśli bohaterki co by pomyślał jej były mąż... Ale to się czepiam już ;)
Generalnie POLECAM!!!

Super romans erotyczny .Książka zawiera dużo wyuzdanego erotyzmu,ale wplecione są w nią też ciekawe losy bohaterów.Trafiła w moje gusty w 100%.Super odskocznia .

17 / 2020

Nie mogłam przestać czytać tej książki jest wspaniała.

Po przeczytaniu popadłam w konsternację, bo choć fabuła mi się podobała, to styl jakim napisana jest ta powieść nie do końca mi odpowiada. Myrna (doktor seksuologii, fanka Sinnersów) i Brian (wybitny gitarzysta zespołu Sinners) nawiązują znajomość w hotelowym korytarzu i niemal od razu lądują w łóżku. Ona po przejściach z zaborczym mężem chce tylko spełnić fantazję, on...

Książka od pierwszych stron zawiera opisy scen erotycznych, więc jeśli ktoś tego nie lubi to nie polecam, bo można się zrazić. Ogólnie historia fajnie napisana. Kto by pomyślał, że tą dwójkę połączy nie tylko seks. Polecam ;)

Fenomenalna książka dla fanów tego gatunku literatury. Byłam tak zachwycona historią, że długo nie mogłam się po niej otrząsnąć. Od samego początku czuje się sympatię do bohaterów i to uczucie zostaje do samego końca. Zakończenie jest trochę do przewidzenia, aczkolwiek według mnie erotyki powinny się skupiać na sferze erotycznej, a nie na samej fabule.

Dyskusje

3 251