Idealni

RW2010
erotyka seks miłość związek zdrada rodzina romans przemoc
literatura piękna
erotyka seks miłość związek zdrada rodzina romans przemoc

Jakoś nadal mam sentyment do tej historii. Pamiętam jej początki, pamiętam walkę na blogu i ciągłe zmiany w bohaterach, autorach i historii Przepustki dla Szczęścia. Idealni - wycinek historii Amandy i Aleksandra, to z tego co kojarzę mój ulubiony fragment tej opowieści. Czytając go po kilku latach widzę wiele niedociągnięć, ale wciąż dobrze go wspominam. Dobrze się...

• Na półce
  • Literatura "dorosła"