Sprzedana

Sandra Banasiak Wydawnictwo: RW2010 Cykl: Rodzina Weklerów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
RW2010
romans miłość związek przeszłość król królestwo małżeństwo.
Rodzina Weklerów (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2013-06-15
romans miłość związek przeszłość król królestwo małżeństwo.

Troszkę już minęło, od czasu gdy przeczytałam sprzedaną - krótka historia, ale jednak bardzo ciekawie i dobrze skonstruowana. Ogólnie mi się podobała! ;)
Dobrze i szybko się czyta...

Nie widzę powodów do zachwytu. Niestety, bardzo bym chciał, ale nie mogę dobrego słowa powiedzieć o tej pozycji. Naiwna opowiastka, narracja prowadzona nieporadnie, sztuczne dialogi, ubogie słownictwo. Książka nie zaskakuje, od pierwszych stron zniechęca czytelnika. Czyta się topornie, jakby się jeździło po wyboistej drodze. Nie, nie ma tu nic wybitnego, wbrew sugestiom...

Bardzo dobrze napisana,czyta się ją lekko. książka rzeczywiście przenosi do innego świata. Bardzo młoda,główna bohaterka z początku wydaje się trochę naiwna ale po przeczytaniu całośći można szybko zmienić zdanie.Polecam:)

• Literatura "dorosła"
  • Papierowe na półce