Zamęt

powieść polska kwadrat
literatura piękna
Kwadrat
powieść polska kwadrat

Takiego zamętu nikt jeszcze w języku polskim nie zrobił. Cały świat został postawiony na głowie. Tę antysystemową książkę należy uznać za encyklopedię tego, co ludzkość wyczynia na Ziemi, kierując się zyskiem i głupotą. Polecam wszystkim zainteresowanych ruchami antyglobalistycznymi i tym, którzy lubią zabawę językiem.

2049

Książka jest zbiorem sprzecznego podejścia do opisu: z jednej strony subtelność, a z drugiej wulgarny i dosadny język opisujący naturę, ludzi. Całość pisana jakby z perspektywy dresa, ale dresa wykształconego, obytego kulturowo, znającego świat i te mniej i bardziej prawdopodobne teorie. W całej otoczce „języka młodych” autor zawarł ich codzienne problemy wynikające z...

Na półkach: , , , , ,

Na przeczytanie Zamętu zdecydowałam się po lekturze Homepage Boga. Kolejna kwadratowa książeczka na półce bardzo mnie ucieszyła. Taki format bardzo dobrze mi się czyta. Z chęcią zabrałam się za nią i... I niesamowicie się zawiodłam.

Autor przedstawia nam świat po wybuchu bomby informacyjnej. Werteryczny bohater szuka dla siebie miejsca w tym wszechogarniającym chaosie....

• Literatura polska
  • ♥ Moje, Własne, Prywatne ♥