Kup teraz - 14 ofert w cenie od 18.97 zł do 44.91 zł

Wydawnictwo Granda
Szczecin powieść historyczna druga wojna światowa pogranicze
literatura piękna
Szczecin powieść historyczna druga wojna światowa pogranicze

Trochę przypadkowo sięgnąłem po tą książkę. Wczytałem się w recenzję i stwierdziłem, że może być ciekawa.
Pamiętam dobrze jak dziadek opowiadał mi o czasach kiedy przyjechał do Szczecina po wojnie. Jak to wszystko niesamowicie wyglądało i jak ciężko się wtedy żyło. Książka właśnie o tych czasach traktuje. Więc bez obaw zabrałem się za czytanie... No może nie całkiem bez...

• Literatura piękna
  • Śląsk / Pomorze Zachodnie