Mister MacAreck i jego business

kryminał, sensacja, thriller
2012-10-30
Kryminał
Literatura polska kryminał Mister MacAreck Szczecin Heniek Makarek dolary

Kapitalna książka. Może nie jest to jakaś bardzo wyrafinowana literatura, ale opisuje takie przekręty biznesowe, że głowa mała! Ale od początku. Główny bohater, którym w tym przypadku jest sam Jerzy Edigey jest dziennikarzem. Pewnego razu zostaje wysłany przez swego naczelnego do Szczecina, gdzie ma napisać relację z procesu oskarżonego o zbrodnie na bulwarze Vasco da Gama....

Myślę, że wystarczającą rekomendacją będzie fakt, iż przeczytałem tę pozycję już trzykrotnie i pewnie kiedyś jeszcze do niej wrócę, czyta się ją po prostu rewelacyjnie. Posiadam tę książkę w trzech różnych wydaniach, ale najbardziej polecam oczywiście wersję rozszerzoną.

• Ha, mam! :)
  • Literatura polska