Nie przerywajcie karnawału

Okładka książki Nie przerywajcie karnawału
Herman Wouk Wydawnictwo: ALFA Seria: Biblioteka Dzieł Wyborowych [Alfa] literatura piękna
literatura piękna
Biblioteka Dzieł Wyborowych [Alfa]
Don't Stop the Carnival (1965)
ALFA
1997-01-01
1997-01-01
Łukasz Nicpan
powieść amerykańska

więcej Więcej

Bogaty agent nowojorski wcale nie był bogaty.
Hotel na Karaibach miał być podstawą utrzymania Normana i jego rodziny. Agent reklamowy nie mający nawet pojęcia o wyobrażeniu na temat pracy w branży hotelarskiej (zwłaszcza na Karaibach) decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia. "Gluby ćłowiek" imieniem Atlas był spiritus movens tego nieprzemyślanego kroku.
Jest...

Nie wciągnęła mnie wcale.Nie dałam rady przebrnąć.

Dodaj cytat z książki Nie przerywajcie karnawału