Dolina bez wyjścia

The Young Voyageurs
powieść przygodowa
brak informacji
przygoda Himalaje

„Dolina bez wyjścia”, a właściwie „Młodzi podróżnicy”. Poznałam ich w podstawówce. Z początku mnie zaciekawili, jednak pod koniec rzekłam sobie coś w rodzaju: Juliusz Verne opisałby to znacznie lepiej.
odette „Pomysł na opowiadanie jest bardzo ciekawy. Jest to kombinacja opisów roślin z praktycznym ich zastosowaniem, na przykład do produkcji papieru. Ciekawe przygody ze...

Trzech podróżników wybrało się na wyprawę w Himalaje, aby szukać nowych roślin dla Royal Botanican Garden. Po niedługich poszukiwaniach docierają do pięknej doliny, położonej u stóp góry Czamulari, z bogatą i zieloną roślinnością, mnóstwem zwierzyny i rzeką. Wszystko jest piękną przygodą dopóki jedyne przejście do doliny nie osuwa się w przepaść.
Książka jest opowiadaniem...

Bardzo fajna książka przygodowa dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą przenieść się w nieco inny świat :)
Napisana dobrym językiem, bez przydługich opisów przyrody. Polecam - na jeden wieczór.

niezwykłe przygody wartka akcja tego wszystkiego tu nie znajdziecie..no dobra żartuje tego akurat nie brakuje(o ile skleroza mnie nie myli bo czytałem dobrze ponad 20lat temu )

Książka dla mnie nudna, choć przygodowa. Dostałam ją w prezencie od kolegi, więc przeczytałam...

• Dzieciństwo
  • Przygodowe
  • Literatura młodzieżowa
  • USA
  • Przygodowe i podróżnicze
  • Wymienię

Dodaj cytat z książki Dolina bez wyjścia