Diabelskie zaklęcia

Maxime Chattam Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Trylogia zła (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Maléfices
Joanna Stankiewicz-Prądzyńska
Sonia Draga
Maléfices
Trylogia zła (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Stankiewicz-Prądzyńska

Coś mnie wzięło ostatnio na Chattama, chyba szukałem jakichś pewniaków do przeczytania.Czy się zawiodłem?Nie,ostatnia część Trylogii Zła to solidna dawka świetnego thrillera wieńczącego spotkania z prywatnym detektywem Joshua Brolinem.
Czegóż w tej książce nie ma?,brawurowa,świetnie skonstruowana fabuła,suspens wprawiający czytelnika w skrajne uczucia:od radości po...

Już od dawna chciałem lepiej poznać, autora z Francji🇫🇷🥖, dużo słyszałem o jego książkach.Ze są mroczne,mocne i straszne 👻i mają rację ci co tak mówią.Ta książka to las,w Oregonie.Las mroczny, ponury .Taki jaki uwielbiam🌲🌲🌲,są uwaga też pająki🕷️🕸️,przy ich pomocy giną ludzie.Zagadka jest ciekawa,mylone tropy.Jestem zadowolony🆒

Ostatnia część "Trylogii zła" to dzieło kompletne, nie była tak przerażająca jak drugi tom trylogii jednak to "Diabelskie zaklęcia" wciągnęły mnie najbardziej. Akcja rozwija się tutaj dość spokojnie, a usytuowanie akcji na odludziu nieco wycisza czytelnika, by zaraz dać mu potężny zastrzyk adrenaliny. No i pająki- nie czytajcie tej książki jeśli cierpicie na...

Jesteś miłą i śliczną istotą,
Ale zginiesz dzisiaj. Wypatroszę Cię.

Na opustoszałej, samotnej łące zostają odnalezione zwłoki mężczyzny, który zmarł w nietypowy sposób.
Wkrótce policja otrzymuje zgłoszenia o porwaniach kobiet z ich własnych domów.
Witamy w finale trylogii zła.

Wydaje mi się, że znakomita większość czytelników - którzy przeczytali tę historię - uważa ją...

Niestety najsłabsza część trylogii

Dobre zakończenie serii. Zgadzam się z Wami, ze drugi tom był najlepszy.

2050

Ostatnia część "Trylogii zła". Również przerażająca jak dwie poprzednie. Choć tematyka dotyczy mrocznej strony natury ludzkiej, w tym zdolności do najbardziej wymyślnych i okrutnych zbrodni, książkę czyta się z zapartym tchem. Jesli ktoś lubi tego typu książki to serdecznie polecam wszystkie trzy części.

Bardzo dobra seria,tom drugi był jak dla mnie najlepszy,polecam fanom kryminałów i nie tylko.

Zakończyłam przygodę z "Trylogią zła".
Po oszołomieniu i szoku spowodowanych dwiema poprzednimi częściami serii sięgnęłam od razu po ostatni tom.
Muszę przyznać, że niestety jest to według mnie najsłabsza część,choć z góry powiem, że nie oznacza to wcale, że jest zła. Po prostu nie było takiego efektu wooooooooow jak przy pierwszych dwóch.
Kolejny raz na uznanie zasługuje...

Nie tak wciągająca jak pierwsza, nie tak mroczna jak druga część. Inna. Moim zdaniem słabsza. Pomimo naprawdę sadystycznego podejścia do ofiar morderczyni nie porwała mnie jej postać tak jak miało to miejsce w przypadku absolutnie szokującego procederu uprawianego przez sektę Kalibana.

Cieszyło mnie jednak to, że Brolin okazał się tylko człowiekiem. Mimo, że pan Chattam z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje