Genesis

Maxime Chattam Wydawnictwo: Młody Book Cykl: Inny Świat (tom 7) fantastyka, fantasy, science fiction
Genèse
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak
Młody Book
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak inny świat Jądro Ziemi zagrożenia wojna podziemny świat
Genèse
Inny Świat (tom 7)
fantastyka, fantasy, science fiction
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak

To była przygoda.Gruba książka,Amber i Mat świetna para.
Czyta się z radością.
Mamy tu psy, duże są.
Płyną na Morze Śródziemne.
Nawet są piramidy.I jakie tam byly bitwy.Cos podobnego
ŁADNE TE psy były na łódce.
Szkoda,że to koniec przygody.

nie spodziewałam się takiego zakończenia

Siedmiotomowy cykl o wace o powrót normalnego swiata,na którym zostały tylko dzieci,a dorośli albo zginęli abo przeistoczyli się w potwory.Okazuje się,że przetrawali osobnicy nieuzależnieni od telefonów i komputerów.I prowadzą ciężką walkę by nie dać się ubeswasnowolnić pamięci centralnego komputera.Dla miłosnikow fantasy

Genesis to zamknięcie całej historii, siódmy tom serii INNY ŚWIAT. Wszystko się wyjaśnia, problemy i zagadnienia są rozwiązane, ale nie ma totalnego happy endu.
O ile pierwsze tomy sugerowały głębszy problem, tak tutaj wiemy, że całość dotyczy ekologii, kierunku w jakim nasz świat zmierza. Teoretycznie książki są dla młodzieży, ale myślę, że to dorosły doceni i zrozumie...

Przymierze Trojga czyli Matt, Tobias i Amber spieszą się, aby zdobyć ostatnie Jądro Ziemii. Ścigają ich imperator i Entropia, więc nastolatkowie dokładają wszelkich starań, aby zdobyć Jądro oraz jak najlepiej przygotować się do wojny i do odkrycia wszystkich tajemnic jakie skrywa Inny Świat.
"Genesis" by Maxime Chattam to siódmy, a zarazem ostatni tom cyklu "Inny świat"....

• 2019
  • Fantasy